DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimepon svi 24, 2010 7:05 pm

A gle ......


objektivno0 gledajući teško je procijeniti tko je od vas dva pravi a tko krivi.........

ja ću vjerovati onome tko predoči svoj portfelj i dokaže da je u minusu 200%

taj je pravi Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimepon svi 24, 2010 10:37 pm

Koga briga tko je pravi ivano7 kad ste oba za qrac? Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 7:15 pm

Pa i ja koji sam na crobex cca. 2200 lijepo rekao da slutim jedan pravi pad kroz naredno vrijeme, jer sam stvarno imao jako snažan osjećaj glede toga, sada niti najmanje ne žalim što ništa nisam prodao naime da sam prodao to bi bila GREŠKA.
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla.

Samo neka to pada - što više dionica portfelja mi što više pada - ja sretniji!
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bl. Stvarno sam glup ko palac,bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 9:31 pm

Kupio reverzibilni ETF pa ćemo vidjeti

Armagedon express šibaj Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 644460
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 10:34 pm

lojtra je napisao/la:
Kupio reverzibilni ETF pa ćemo vidjeti

Armagedon express šibaj Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 644460



Evo još jedan što će bez gaća ostati.
Ali dug je put do kuće bez gaća iz Amerike Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 10:53 pm

Fedya je napisao/la:
lojtra je napisao/la:
Kupio reverzibilni ETF pa ćemo vidjeti

Armagedon express šibaj Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 644460



Evo još jedan što će bez gaća ostati.
Ali dug je put do kuće bez gaća iz Amerike Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 93736

Šta te boli kita imam ja baloner Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Suspect
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 10:59 pm

lojtra je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
lojtra je napisao/la:
Kupio reverzibilni ETF pa ćemo vidjeti

Armagedon express šibaj Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 644460



Evo još jedan što će bez gaća ostati.
Ali dug je put do kuće bez gaća iz Amerike Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 93736

Šta te boli kita imam ja baloner Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Suspect



Ništa, ništa kolega, samo se brinem da bi vas lanica mogla gledati Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 803904
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 11:29 pm

Fedya je napisao/la:
lojtra je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
lojtra je napisao/la:
Kupio reverzibilni ETF pa ćemo vidjeti

Armagedon express šibaj Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 644460



Evo još jedan što će bez gaća ostati.
Ali dug je put do kuće bez gaća iz Amerike Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 93736

Šta te boli kita imam ja baloner Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Suspect



Ništa, ništa kolega, samo se brinem da bi vas lanica mogla gledati Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 803904

Ako je žemsko može da gleda a može i da ga cucla Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 936643
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimeuto svi 25, 2010 11:44 pm

lojtra je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
lojtra je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
lojtra je napisao/la:
Kupio reverzibilni ETF pa ćemo vidjeti

Armagedon express šibaj Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 644460



Evo još jedan što će bez gaća ostati.
Ali dug je put do kuće bez gaća iz Amerike Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 93736

Šta te boli kita imam ja baloner Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Suspect



Ništa, ništa kolega, samo se brinem da bi vas lanica mogla gledati Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 803904

Ako je žemsko može da gleda a može i da ga cucla Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 936643


A nego šta je nego žensko.
Pa ne bi se valjda muško nazvalo lanica Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimesri svi 26, 2010 2:59 pm

Fedya je napisao/la:
lojtra je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
lojtra je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
lojtra je napisao/la:
Kupio reverzibilni ETF pa ćemo vidjeti

Armagedon express šibaj Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 644460



Evo još jedan što će bez gaća ostati.
Ali dug je put do kuće bez gaća iz Amerike Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 93736

Šta te boli kita imam ja baloner Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Suspect



Ništa, ništa kolega, samo se brinem da bi vas lanica mogla gledati Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 803904

Ako je žemsko može da gleda a može i da ga cucla Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 936643


A nego šta je nego žensko.
Pa ne bi se valjda muško nazvalo lanica Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 210589

A kaj ak je peder?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimesri lip 02, 2010 6:04 pm

molim hitan izvjestaj Suzukija

Zašto Ljedo opet pada?
Zasto ULPL opet pada?

tko prodaje?
Da me nije poglavica napustio???

Zašto sam ja u sve većem minusu????????
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimesri lip 02, 2010 9:12 pm

biber je napisao/la:
molim hitan izvjestaj Suzukija

Zašto Ljedo opet pada?
Zasto ULPL opet pada?

tko prodaje?
Da me nije poglavica napustio???

Zašto sam ja u sve većem minusu????????


sve je to od lošeg vina. Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 644460 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 644460 pardon, sve ti je to od lošeg viskija Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimesri lip 30, 2010 10:44 pm

decki trebam vasu pomoc.

Onaj vlad1111 me razguzio ko modnog macka:

JA: Kolega vlad 1111

Žao mi je sto si ogranicen, ali ja sam najveci dio ulpl kupio po 530-550 kn


VLAD1111/ZOSPRAJC:

iako već ne-znam-koji-put moram ponavljati da nisam vlad, moram primjetiti da Vam logika nije jača strana.
naime, ako ste ulpl kupili po 530-550 kn, onda Vam 85.000 kn sigurno nije zarada u posljednjih mjesec dana (530-550 kn bilo je daaavno).

ugodna večer!


Sta da mu odgovorim? Šta? Ovdje mi ne mogu pomoć ni Geronimo niti ona vjeko od moderatora Vjeke!!!!

Pomoz bog junaci!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimečet srp 01, 2010 9:45 pm

biber je napisao/la:
decki trebam vasu pomoc.

Onaj vlad1111 me razguzio ko modnog macka:

JA: Kolega vlad 1111

Žao mi je sto si ogranicen, ali ja sam najveci dio ulpl kupio po 530-550 kn


VLAD1111/ZOSPRAJC:

iako već ne-znam-koji-put moram ponavljati da nisam vlad, moram primjetiti da Vam logika nije jača strana.
naime, ako ste ulpl kupili po 530-550 kn, onda Vam 85.000 kn sigurno nije zarada u posljednjih mjesec dana (530-550 kn bilo je daaavno).

ugodna večer!


Sta da mu odgovorim? Šta? Ovdje mi ne mogu pomoć ni Geronimo niti ona vjeko od moderatora Vjeke!!!!

Pomoz bog junaci!


a gle razguzilo te. što jest....jest..........

nego nakon što ti bog pomogne ja ću isto nabaciti par lopata zemlje na tebe da te kojoti ne razvlače po poslovnom Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 419731
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimepet srp 02, 2010 10:46 am

Suzuky je napisao/la:
biber je napisao/la:
decki trebam vasu pomoc.

Onaj vlad1111 me razguzio ko modnog macka:

JA: Kolega vlad 1111

Žao mi je sto si ogranicen, ali ja sam najveci dio ulpl kupio po 530-550 kn


VLAD1111/ZOSPRAJC:

iako već ne-znam-koji-put moram ponavljati da nisam vlad, moram primjetiti da Vam logika nije jača strana.
naime, ako ste ulpl kupili po 530-550 kn, onda Vam 85.000 kn sigurno nije zarada u posljednjih mjesec dana (530-550 kn bilo je daaavno).

ugodna večer!


Sta da mu odgovorim? Šta? Ovdje mi ne mogu pomoć ni Geronimo niti ona vjeko od moderatora Vjeke!!!!

Pomoz bog junaci!


a gle razguzilo te. što jest....jest..........

nego nakon što ti bog pomogne ja ću isto nabaciti par lopata zemlje na tebe da te kojoti ne razvlače po poslovnom Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 419731

Ostavite mu dupe barem da viri iznad zemlje, pa da se među guzove mogu bicikli parkirati i tako da bude bar neka korist za društvo od njega.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimepet srp 02, 2010 10:49 am

Nego, deca, kaj još uvijek pušite na ZSE? Niš niste svih ovih godina naučili? Evo, ja sam pustil u Parizu 3 nova parfema u prodaju: Christian de Znoy, Louis de Pfuy i Smoodos. Ide ko ludo i sve si mislim da napravim IPO. Naravno, na nekoj normalnoj burzi, a ne na ovoj buregdžinici od ZSE Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimesri srp 07, 2010 1:09 pm

Jao gledam ovaj čorbex i ne mogu se oteti dojmu kad se sjetim nekih samozvanih gurua koji su kupovali i drukali ULPL na 700+, DLKV na 400+, JNAF na 2500+, odnedavno i PODR na 280+. Kakve su to pušione a kakve će tek biti. Imamo li mi dovoljno kanadera za ugasiti sve te požare? Bojim se da nemamo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimeuto kol 24, 2010 5:12 pm



Kuće KATASTROFA!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimesri kol 25, 2010 3:48 pm


KATASTROFA u americi od izvještaja!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimesri kol 25, 2010 4:23 pm

biber je napisao/la:

KATASTROFA u americi od izvještaja!


Zlato moje, sad bi ti glavu otkin'o.
Vidi ti njega , on čita, on analizira, on donosi zaključke.
Malo vidio San Pedro, malo Budvu i odmah svjetski čovjek.
Postao si gori od onog Governora.
Kad se vidimo kod Nevena?





[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimesri kol 25, 2010 5:06 pm

GERONIMO je napisao/la:
biber je napisao/la:

KATASTROFA u americi od izvještaja!


Zlato moje, sad bi ti glavu otkin'o.
Vidi ti njega , on čita, on analizira, on donosi zaključke.
Malo vidio San Pedro, malo Budvu i odmah svjetski čovjek.
Postao si gori od onog Governora.
Kad se vidimo kod Nevena?






ej dećki mogu i ja k vama u kompu za Bloombergovu radnu stanicu? sad imam para

čujem da će prosvjeta biti nedirnuta za razliku od vas švercera punjenim tonerima Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 419731 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 419731
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimečet kol 26, 2010 3:15 pm

moze...
Al makroekonomija se opet urušava, a monetarni sustav više ne moze urigirat kamatama, a " beil auti" su ispucani ......NIJE DOBRO
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimečet kol 26, 2010 4:08 pm



Tako ti Mubaraka Obame, pa ovaj konj Biber se pretvara u medvjeda??????



Nemrem bulivit Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 99244 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 99244 What a Face What a Face


a bio sam uvjeren da od tog govedo nikad neće postati medvjed Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 861717
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimečet kol 26, 2010 8:52 pm

Suzuky je napisao/la:


Tako ti Mubaraka Obame, pa ovaj konj Biber se pretvara u medvjeda??????



Nemrem bulivit Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 99244 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 99244 What a Face What a Face


a bio sam uvjeren da od tog govedo nikad neće postati medvjed Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 861717

Znači da slijedi jaki bull očito lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitimečet kol 26, 2010 9:34 pm

biber je napisao/la:
moze...
Al makroekonomija se opet urušava, a monetarni sustav više ne moze urigirat kamatama, a " beil auti" su ispucani ......NIJE DOBRO


seljačino zar baš moraš govoriti te strane izraze!!?!?!'1'1'

kaj su ti to BEIL auti??

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 419731 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 419731
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu
[Vrh] 
Stranica 7 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Komentari kvartalnih i ostalih financijskih izvješća

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: