DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:24 am

KaraTeSaky je napisao/la:
Ma pogledaj ti to..................kako brutalno raste PODR i BLJE
PODR plus 5,33%
BLJE plus 4,11%

Onaj Vidra je stvarno caaaaaaar, a ne oni seljoberi s poslovnog. Investiraju u Tisak???? zamislite vi to? Koji luzeri i propalice. Rodila majka propalicu da nosi motalicu

Kakav Fidra kakav car? Ja reklo puno prije tog stakora da PODR bila dobar za kupilo. Mene se sprdalo i izbacilo sa onog antinorge foruma
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:40 am

Thor Heyerdahl je napisao/la:
KaraTeSaky je napisao/la:
Ma pogledaj ti to..................kako brutalno raste PODR i BLJE
PODR plus 5,33%
BLJE plus 4,11%

Onaj Vidra je stvarno caaaaaaar, a ne oni seljoberi s poslovnog. Investiraju u Tisak???? zamislite vi to? Koji luzeri i propalice. Rodila majka propalicu da nosi motalicu

Kakav Fidra kakav car? Ja reklo puno prije tog stakora da PODR bila dobar za kupilo. Mene se sprdalo i izbacilo sa onog antinorge foruma

Mi isbacilo vas norhževe i sa ovog foruma ako vi bilo prostak.
Vi pisalo samo za danska handelsblatt
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:46 am

KaraTeSaky je napisao/la:
Thor Heyerdahl je napisao/la:
KaraTeSaky je napisao/la:
Ma pogledaj ti to..................kako brutalno raste PODR i BLJE
PODR plus 5,33%
BLJE plus 4,11%

Onaj Vidra je stvarno caaaaaaar, a ne oni seljoberi s poslovnog. Investiraju u Tisak???? zamislite vi to? Koji luzeri i propalice. Rodila majka propalicu da nosi motalicu

Kakav Fidra kakav car? Ja reklo puno prije tog stakora da PODR bila dobar za kupilo. Mene se sprdalo i izbacilo sa onog antinorge foruma

Mi isbacilo vas norhževe i sa ovog foruma ako vi bilo prostak.
Vi pisalo samo za danska handelsblatt

Šta ja prosto reklo? Vi trebala dioptrija i okular. Du dum Hick!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:48 am

Decki da li je ovo bul?

hoce li to jos rasti? Dal da kupim i sta?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:49 am

biber je napisao/la:
Decki da li je ovo bul?

hoce li to jos rasti? Dal da kupim i sta?

Kupila štrik i objesilo se što pljuvalo po biser od PODR i ne imalo to i pisalo idiotarije da to bilo po 200 kn
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:52 am

joj decki pa reko sam vam oprosti. Nisam ja kriv uvjeravao me Poglavica i Govnar da to ne vrjedi. A ja njih uvijek slusam jer sam preglup za ovaj posao s dionicama.

ali zato umem da bijem.













_________________________________________________________________________
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:04 pm

biber je napisao/la:
joj decki pa reko sam vam oprosti. Nisam ja kriv uvjeravao me Poglavica i Govnar da to ne vrjedi. A ja njih uvijek slusam jer sam preglup za ovaj posao s dionicama.

ali zato umem da bijem.












_________________________________________________________________________
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA




Ne sumnjam da umiješ da se biješ i piješ, al' da investiraš to - NE UMIJEŠ, to je jasno - to su činjenice
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimesri tra 07, 2010 2:08 pm

KODT Prodaja na 2400

a jos prije dva mjeseca se moglo skidat po 2000













_____________________________________________________________________________________
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimesri tra 07, 2010 2:37 pm

biber je napisao/la:
KODT Prodaja na 2400

a jos prije dva mjeseca se moglo skidat po 2000









_____________________________________________________________________________________
AKCIJA ČIŠĆENJA JE KRENULA....MALO POMALO OČISTIT ĆE SE I OVAJ FORUM OD DUPLIH NICKOVA

Što ti znači ta kratica kodt??

Ku.ac
Od
Distributivnih
Transformatora


??
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimečet tra 08, 2010 5:17 pm

Još čekam VLDS i SNHO :bom:
Samo je pitanje dana kad će me poklopiti a onda može up,up cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimečet tra 08, 2010 5:21 pm

Zajcev je napisao/la:
Još čekam VLDS i SNHO :bom:
Samo je pitanje dana kad će me poklopiti a onda može up,up cheers


What a mother fucker.........kakvi dani o čemu ti to........sigurno te već poklopilo
de provjeri Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimečet tra 08, 2010 5:31 pm

Gradjevinarko je napisao/la:
Zajcev je napisao/la:
Još čekam VLDS i SNHO :bom:
Samo je pitanje dana kad će me poklopiti a onda može up,up cheers


What a mother fucker.........kakvi dani o čemu ti to........sigurno te već poklopilo
de provjeri Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 210589



Nije,nije, sutra će Basketball
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 4:09 pm

Jel pratite što sam vam pričao za ATPL?
Svaki dan spuštaju za 5-10 kuna ali tako da kad spuste na slijedeću razinu npr na 94x onda završe dan na 95x, tako da sutra mogu optimistima još uvaliti par sto komada po 95x.
To već pratim dva tjedna i nemrem vjerovati da škvadra to puši i stoji na bidu Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_scratch
Nije dobro,nije,nije Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Kopfschuettel
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 5:06 pm

Kolega mislim da ste u pravu. Iako čini mi se da bi razlog za porast cijene ATPL u zadnjih pola sata mogli biti pozitivni FFA levels. Doduše nemam Blomberg pa moja pretpostavka ostaje na razini - pretpostavke.

Nemam niti Atpl niti Lplh niti ću ih kupiti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:10 pm

Brodari su out totalno. Osim ako ne želite popušiti nabrzaka
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:38 pm

Lemming1 je napisao/la:
Brodari su out totalno. Osim ako ne želite popušiti nabrzaka


Tako je bracek, držimo se mi Čokolina i Medolina, tu nas cijene tu kupujemo Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:21 am

lemming5 je napisao/la:
Lemming1 je napisao/la:
Brodari su out totalno. Osim ako ne želite popušiti nabrzaka


Tako je bracek, držimo se mi Čokolina i Medolina, tu nas cijene tu kupujemo Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Lol


Brodari?? ahahahahahahahahahaDam se kladiti da si sad Geronimo i Deluks grizu jaja..............

http://kucilooro.webs.com/apps/blog/show/3443012-baltic-dry-index-is-headed-for-a-retest-of-support-at-2-560
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:23 am

Bracek, pa kaj ak brodari tonu,to ni problem zakaj sve ispod 2.500 kuna na atpl i 1.200 kuna na ulpl je super povoljno Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_cheers Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_cheers

za Deluksa i Geronima Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 210589

nego baš sam se pital gđe su???


geronimo!!! javi seeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Lol
deluks javi seeeeeeeeeeeeeeeeeeee Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 85532
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:40 am

lemming5 je napisao/la:
Bracek, pa kaj ak brodari tonu,to ni problem zakaj sve ispod 2.500 kuna na atpl i 1.200 kuna na ulpl je super povoljno Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_cheers Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_cheers

za Deluksa i Geronima Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 210589

nego baš sam se pital gđe su???


geronimo!!! javi seeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Lol
deluks javi seeeeeeeeeeeeeeeeeeee Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 85532




Ne mislim se spuštati na ovaj nivo konverzacije.
Pozdrav
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 11:53 am

odlican post kolega Geronimo.
Evo stotka.

Tako je netreba se spustati na njihov nekulturni nivo kreteni jedni budaletine glupe!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 4:45 pm

Ante Samodol:


Pokupovali regionalne dionice koje nemaju kome prodati


Samodol, predsjednik uprave Hanfe, ističe da je najveći problem što za čak 40 posto dionica kojima se trguje na regionalnim burzama treba više od 60 dana da ih se proda.


- Nakon što su 2008 ostvarili 12 milijardi kuna gubitaka, nebankovni financijski sustav počeo se lagano oporavljati te je lani ostvario 2,3 milijuna kuna dobiti, prvenstveno zbog pozitivnih prinosa investicijskih i mirovinskih fondova. Leasing društva treću godinu stvaraju gubitke, lani su iznosili 606 milijuna kuna, rekao je Ante Samodol, predsjednik uprave Hanfe, na financijskoj konferenciji Tržišta novca u Opatiji.
Brokerska su društva lani imala 18 milijuna kuna gubitaka, a kako se ove godine dnevni promet burze još smanjio, Samodol vjeruje da brokere čeka značajna konsolidacija. U prijevodu to bi značilo da očekuje likvidacije ili preuzimanja pojedinih brokerskih društava. Kad je riječ o investicijskim fondovima, Samodol tvrdi da su njihova inozemna ulaganja uglavnom skoncentrirana na prostor bivše Jugoslavije. Problem je, međutim, što za čak 40 posto dionica kojima se trguje na regionalnim burzama treba više od 60 dana da ih se proda.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 6:24 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
Ante Samodol:


Pokupovali regionalne dionice koje nemaju kome prodati


Samodol, predsjednik uprave Hanfe, ističe da je najveći problem što za čak 40 posto dionica kojima se trguje na regionalnim burzama treba više od 60 dana da ih se proda.


- Nakon što su 2008 ostvarili 12 milijardi kuna gubitaka, nebankovni financijski sustav počeo se lagano oporavljati te je lani ostvario 2,3 milijuna kuna dobiti, prvenstveno zbog pozitivnih prinosa investicijskih i mirovinskih fondova. Leasing društva treću godinu stvaraju gubitke, lani su iznosili 606 milijuna kuna, rekao je Ante Samodol, predsjednik uprave Hanfe, na financijskoj konferenciji Tržišta novca u Opatiji.
Brokerska su društva lani imala 18 milijuna kuna gubitaka, a kako se ove godine dnevni promet burze još smanjio, Samodol vjeruje da brokere čeka značajna konsolidacija. U prijevodu to bi značilo da očekuje likvidacije ili preuzimanja pojedinih brokerskih društava. Kad je riječ o investicijskim fondovima, Samodol tvrdi da su njihova inozemna ulaganja uglavnom skoncentrirana na prostor bivše Jugoslavije. Problem je, međutim, što za čak 40 posto dionica kojima se trguje na regionalnim burzama treba više od 60 dana da ih se proda.



Sad su i fondovi dugoročni Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 6:44 pm

Ahahahahahahahahahaha, bravo ja Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 93736 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 93736 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 93736 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 93736 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 93736 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 93736



GJURO dobitnik dana Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 210589 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 210589 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 210589


Kratku listu milijunaša zaključuje povlaštena dionica Adris Grupe (ZSE:ADRS-P-A), koja je uz 1,3 milijuna kuna prometa podignuta 1,66 posto. Dobitnik dana je ipak Đuro Đaković Holding (ZSE:DDJH-R-A), koji je podignut 9,79 posto, ali uz manje od četvrt milijuna kuna prometa. Premijerka Jadranka Kosor je na konferenciji za novinare objavila da će 23. travnja Đuro Đaković s finskom Patrijom potpisati dodatak ugovora o izgradnji vozila za Hrvatsku vojsku te o zajedničkom izlasku na treća tržišta.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimesri tra 14, 2010 7:51 pm

Smijurija od burze..........
Napucavaju se kronični gubitaši i HT.............

Ne možemo rasti kad sva lova ide u HT i obveznice.........
ULPL i JDPL ili VDKT ne mogu narasti 5% dok je HT narastao 30%........

Počeo zadnjih dana trgovati vani.........
Prebacio sam za sada 20% love...........
Pa ćemo vidjeti.........


Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 89846
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitimepet tra 16, 2010 11:46 am

tko je ovo iskipao 800 komada DLKV po bidu, majku mu neprijateljsku! Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 99244
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu
[Vrh] 
Stranica 3 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Komentari kvartalnih i ostalih financijskih izvješća

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: