DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimečet svi 06, 2010 6:00 pm

Srdjan7 je napisao/la:
Isuse koji mi je danas burza pokolj u portfelju napravila. sve mi pada;

ULPL Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 915215
DDJH Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 915215
VDKT Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 915215
FRNK Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 915215
LEDO Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 915215

tak mi i treba koji me vrag tjerao da kupujem na Lokalnom Vrhu Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 99244 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 99244 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 99244



Srđane,Srđane, pobratime mio Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 915215

Vidim da te nisu ni danas štedili. Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 803904

Nećeš tako daleko dogurati Basketball
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimečet svi 06, 2010 7:47 pm

motrim te feđo motrim...........stalno si mi na radaru Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 500311
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimeuto svi 11, 2010 12:00 pm

uh

imam zelju da badel padne na kunu, pa da ga preuzmem po toj cijeni.

Mogao bih tada lokati po cijele dane kao onomad u Didovom snu. Još bi razbio i koju casu u glavu jer to je jedino šta se moze razbiti.
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimeuto svi 11, 2010 1:33 pm

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulll Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 252891
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimesri svi 12, 2010 1:24 pm

Auuuuuuuu

koja kupnja na kodt
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimesri svi 12, 2010 2:39 pm

biber je napisao/la:
Auuuuuuuu

koja kupnja na kodt
Biberu je li se trgovalo danas DRYS SHIPS VIADUKTOM?
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimesri svi 12, 2010 7:53 pm

Srdjan7 je napisao/la:
biber je napisao/la:
Auuuuuuuu

koja kupnja na kodt
Biberu je li se trgovalo danas DRYS SHIPS VIADUKTOM?


Ništa od brodara za sada.
Eventualno Jadroplov jer je dosta perspektivan Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimečet svi 13, 2010 9:50 pm

Fedya je napisao/la:
Srdjan7 je napisao/la:
biber je napisao/la:
Auuuuuuuu

koja kupnja na kodt
Biberu je li se trgovalo danas DRYS SHIPS VIADUKTOM?


Ništa od brodara za sada.
Eventualno Jadroplov jer je dosta perspektivan Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 210589



Kolega ulažite u znanje. Da ste recimo kupili Bloombergovu radnu stanicu umjesto Hidroelektre sad bi brojali novce a ne kupone za nagradnu igru "Svaki tjedan mesni narezak jedan".

Gdje mi je moj Bibi?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimepet svi 14, 2010 12:36 pm

GERONIMO je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
Srdjan7 je napisao/la:
biber je napisao/la:
Auuuuuuuu

koja kupnja na kodt
Biberu je li se trgovalo danas DRYS SHIPS VIADUKTOM?


Ništa od brodara za sada.
Eventualno Jadroplov jer je dosta perspektivan Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 210589



Kolega ulažite u znanje. Da ste recimo kupili Bloombergovu radnu stanicu umjesto Hidroelektre sad bi brojali novce a ne kupone za nagradnu igru "Svaki tjedan mesni narezak jedan".

Gdje mi je moj Bibi?


Gero, koliko god ti bilo teško prihvatit tu činjenicu - ako imaš gubitak jedini krivac si ti sam. Nemoj tražiti druge krivce. Uoči svoju pogrešku, uloži u znanje i drugi puta ćeš bolje proći... inače si osuđen na čangrizavu starost gdje će svi drugi biti krivi za tvoje probleme. Imaš pogrešan stav koji te sigurno neće dovesti do uspjeha... Samo dobronamjeran savjet... NHF
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimepet svi 14, 2010 12:56 pm

ConOBrien je napisao/la:


Gero, koliko god ti bilo teško prihvatit tu činjenicu - ako imaš gubitak jedini krivac si ti sam. Nemoj tražiti druge krivce. Uoči svoju pogrešku, uloži u znanje i drugi puta ćeš bolje proći... inače si osuđen na čangrizavu starost gdje će svi drugi biti krivi za tvoje probleme. Imaš pogrešan stav koji te sigurno neće dovesti do uspjeha... Samo dobronamjeran savjet... NHF

Ma u pravu si 100%!!!

Najbolji su mi Biber i Đeronimo kad plaču što su izgubili milijune na trgovinom opcijama???


pa tko ih je ćero da rasfućkaju i ono malo što im je ostalo nakon što su kupovali LJEDO na 20.000
retardi retardirani.......a na poslovnom lažu da su u plusu, hahaha, a meni su osobno rekli koliko su popušili u USA (u Čingli Lingi Čardi)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimened svi 16, 2010 10:55 am

EBRD bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla dionice bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla dividenda.


bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
kupovati.


Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimened svi 16, 2010 11:00 am

Lynx je napisao/la:
EBRD bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla dionice bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla dividenda.


bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
kupovati.


Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 65255


Mačak ovaj tvoj kreativni post dokazuje da si zrel da te primimo u KucloOro Research Team, jer odavno nismo vidjeli nekoga tako konciznog i konkretnog analitičara.
Briljantan um doista Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimened svi 16, 2010 11:06 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimened svi 16, 2010 11:07 am

Lynx je napisao/la:
EBRD bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla dionice bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla dividenda.


bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla
kupovati.


Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 65255




http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/eric-berglof-ebrd-ce-kupovati-dionice-i-tako-pomagati-razvoj-trzista-kapitala-u-regiji!,77898.html
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimened svi 16, 2010 4:26 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
ConOBrien je napisao/la:


Gero, koliko god ti bilo teško prihvatit tu činjenicu - ako imaš gubitak jedini krivac si ti sam. Nemoj tražiti druge krivce. Uoči svoju pogrešku, uloži u znanje i drugi puta ćeš bolje proći... inače si osuđen na čangrizavu starost gdje će svi drugi biti krivi za tvoje probleme. Imaš pogrešan stav koji te sigurno neće dovesti do uspjeha... Samo dobronamjeran savjet... NHF

Ma u pravu si 100%!!!

Najbolji su mi Biber i Đeronimo kad plaču što su izgubili milijune na trgovinom opcijama???


pa tko ih je ćero da rasfućkaju i ono malo što im je ostalo nakon što su kupovali LJEDO na 20.000
retardi retardirani.......a na poslovnom lažu da su u plusu, hahaha, a meni su osobno rekli koliko su popušili u USA (u Čingli Lingi Čardi)

Tako im i treba kad ih niste educirali da kupe TEHNIKU i HDEL pa bi im gubitci bili bar duplo veći ovako vi imate gubitke od 150% a oni neznalice imaju 50%, a ja im lijepo govorio uložite u znanje.
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimened svi 16, 2010 4:43 pm

sampras je napisao/la:
KaraTeSaky je napisao/la:
ConOBrien je napisao/la:


Gero, koliko god ti bilo teško prihvatit tu činjenicu - ako imaš gubitak jedini krivac si ti sam. Nemoj tražiti druge krivce. Uoči svoju pogrešku, uloži u znanje i drugi puta ćeš bolje proći... inače si osuđen na čangrizavu starost gdje će svi drugi biti krivi za tvoje probleme. Imaš pogrešan stav koji te sigurno neće dovesti do uspjeha... Samo dobronamjeran savjet... NHF

Ma u pravu si 100%!!!

Najbolji su mi Biber i Đeronimo kad plaču što su izgubili milijune na trgovinom opcijama???


pa tko ih je ćero da rasfućkaju i ono malo što im je ostalo nakon što su kupovali LJEDO na 20.000
retardi retardirani.......a na poslovnom lažu da su u plusu, hahaha, a meni su osobno rekli koliko su popušili u USA (u Čingli Lingi Čardi)

Tako im i treba kad ih niste educirali da kupe TEHNIKU i HDEL pa bi im gubitci bili bar duplo veći ovako vi imate gubitke od 150% a oni neznalice imaju 50%, a ja im lijepo govorio uložite u znanje.



Kolega sampras, dolazimo do slijedećeg problema.
Pošto su korisnici Biber i Geronimo popušili sve što se dalo popušiti,
oni nemaju s čime ulagati u znanje.
Dakle, lako je vama reći "ulažite u znanje" kad imate s čim.
A s čime će oni ulagati?
S čime?
S čime?
Znate kakva su vremena, teško je sad ušetati u banku i tražiti kredit za znanje.
Da ne kažem da još uvijek otplaćuju Bloombergovu radnu stanicu 1500$ mjesečno pola-pola( svaki po 1500$).
Možda da Biber bude jamac Geronimu za kredit, pa kad Biber otplati kredit onda Geronimo može njemu posuditi nešto novaca na kamatu da Biber može platiti učešće.
Ne znam, neka se sami dogovore
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimepon svi 17, 2010 11:53 pm

[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 1:23 pm

Kao što možemo vidjeti kao i uvijek do sada najbolji indikator za Lokalno dno su bili i ostali Delux i Tigrus.

Čim su oni prodali odmah to ide up,up.

Nepogrešivo, nikad još nije zatajilo.

Ja više ne gledam ni RSI ni MACD Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_basketball


Trebalo bi kontaktirati ove iz Teletradera da ih uvrste u listu indikatora. Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Lol
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 4:13 pm

Uh, kako je netko lijepo skinuo 6000 komada sa aska na ADRS-P-A.

Da nisu darkeri
da nisu drukeri
da nije švercovani Marlboro Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 861717 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Lol

E moj Biber , nikad od tebe investitora.
Stvarno si antitalenat Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimeuto svi 18, 2010 4:28 pm

Fedya je napisao/la:
Uh, kako je netko lijepo skinuo 6000 komada sa aska na ADRS-P-A.

Da nisu darkeri
da nisu drukeri
da nije švercovani Marlboro Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 861717 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Lol

E moj Biber , nikad od tebe investitora.
Stvarno si antitalenat Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 93736

a gle opet kažem nije Biberić kriv, njemu sve govori Veliki Znalac Gđeronimo Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 210589 Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 210589 to je glavni đubretar tj dioničar Petrice Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 49381
ptretpostavljam da je Gđeronimo bio na bidu kad je govorio Biberu da proda Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_rendeer
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimepet svi 21, 2010 1:38 pm

[quote=Khmm]
[quote=Crockett]
Vidim da se pogoduje drukanju na dole na ovom forumu, konkretno na HDEL, ovom drukeru deluxu poruke odmah na tapeti, a mi ostali moramo čekat da nas moderator odobri. Pa koji je to palac, i prosli put mi je poruka prebačena u " bez cenzure" nešti,kao da sam nekoga vrijeđao. Šta ,nesmiju se koristit riječi kao "kurac, jebote" itd, mi smo hrvati kao kulturan narod ??? Daj nemojte me hodat, ovaj udav mjesecima druka, laže da je pun ko brod,obmanjuje, proziran je, originalni nick mu je ekonomist1, pušioničar sa ledom. NAJVAŽNIJA STVAR,ŽELI KUPITI DIONICU HDEL I TEHNIKE ! I VI MU POGODUJETE !!! HALO
[/quote]
Legendo.. [thumbsup]

I mene se cenzurira non stop.. Većina postova se obriše.
Ok je jedino ako pišem kao stroj, mišljenja ili reakcije na druge postove se uglavnom brišu.
Meni barem..
[/quote]




Vidim da polako ljudi postaju svjesni s kakvom bagrom imaju posla na PD-u.
Slijedeći korak je da prestanu pisati i počnu pisati na ovom forumu jer je ovo jedini nezavisan forum bez cenzure.
Svi ostali forumi su ispostave financijske industrije na kojima brokeri mogu drukati, lagati i ljude dovoditi u zabludu.
Moderatori su plaćeni da puštaju izmišljotine i brišu istinu.
Zato treba iskoristiti svaki trenutak da se bagru prozove.
To je dužnost i obveza svakog poštenog Hrvata i sv narihoda i narodnosti Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimepet svi 21, 2010 4:05 pm

Fedya je napisao/la:
[quote=Khmm]
[quote=Crockett]
Vidim da se pogoduje drukanju na dole na ovom forumu, konkretno na HDEL, ovom drukeru deluxu poruke odmah na tapeti, a mi ostali moramo čekat da nas moderator odobri. Pa koji je to palac, i prosli put mi je poruka prebačena u " bez cenzure" nešti,kao da sam nekoga vrijeđao. Šta ,nesmiju se koristit riječi kao "kurac, jebote" itd, mi smo hrvati kao kulturan narod ??? Daj nemojte me hodat, ovaj udav mjesecima druka, laže da je pun ko brod,obmanjuje, proziran je, originalni nick mu je ekonomist1, pušioničar sa ledom. NAJVAŽNIJA STVAR,ŽELI KUPITI DIONICU HDEL I TEHNIKE ! I VI MU POGODUJETE !!! HALO
Legendo.. [thumbsup]

I mene se cenzurira non stop.. Većina postova se obriše.
Ok je jedino ako pišem kao stroj, mišljenja ili reakcije na druge postove se uglavnom brišu.
Meni barem..
[/quote]




Vidim da polako ljudi postaju svjesni s kakvom bagrom imaju posla na PD-u.
Slijedeći korak je da prestanu pisati i počnu pisati na ovom forumu jer je ovo jedini nezavisan forum bez cenzure.
Svi ostali forumi su ispostave financijske industrije na kojima brokeri mogu drukati, lagati i ljude dovoditi u zabludu.
Moderatori su plaćeni da puštaju izmišljotine i brišu istinu.
Zato treba iskoristiti svaki trenutak da se bagru prozove.
To je dužnost i obveza svakog poštenog Hrvata i sv narihoda i narodnosti Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 65255[/quote]

A gle


valjda će normalni forumaši shvatiti jednog dana i poslati PD u PM kamo i pripada, skupa sa lešinarima plavim, deluksom, konanom, geronimom, alabamom, i sličnim trolovima

to je tamo sve gad do gada......... go palac do kurca Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: pozzzzzzzz   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimepon svi 24, 2010 4:38 pm

Moram primjetiti da mi je neki kreten ukrao nick i sada se sprda po
forumu............Evo sam se sad prvi put ovdje išao ulogirati i gle
čuda moj nick je već zauzet.........
Zaista neukusno i
bezobrazno..............

Molim samo cjenjeno ljudstvo da to ima
uvidu jer biti bezobrazan i glumiti budalu kao što i sami vidite nije
problem............
Isto milim i admina da izbriže ovog foliranta
ivana7 ................

hvala na razumjevanju............

pozzzzzzzzzzzz.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimepon svi 24, 2010 5:46 pm

Dragi kolega evo nemam sada vremena a ni volje ali potrudit ću se
postati što više pa neka čitateljstvo samo prosudi tko je pravi
ivano7...........
Kolega ako vi smatrate da ste vi ivano7 to je vaš problem.......... Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 760983
Ali je činjenica nepobitna sa dokaznim materijalom da sam ja pravi ivano7 a vi niste........
Iz toga razloga napominjem da je demokracija i da svatko može pisati što hoće u granicama tolerancije........ Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 915215
Evo ako je ovaj moj mali post doprinosu demokracije na forumu neizmjerni sam sretan........ Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 760983
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Brutalni lažove   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitimepon svi 24, 2010 6:02 pm

Ajmo onda ovako.............
Ako si ti pravi ivano7 onda se oglasi na poslovni........
Evo ja neću pisati........tako da se može vidit tko je pravi..........
Budući da se samo ja mogu ulogirati kao ivano 7 na poslovni ovim putem
te molim da pokušaš i ti .........

Evo ako si pravi ivano7 onda pošalji barem jednu poruku
večeras,sutra,prekosutra na poslovni pa će ljudstvo vidit tko je u
pravu.........

Zaista si seronja i ljažljivac........
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu   Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentari trgovanja u zemlji i inostranstvu
[Vrh] 
Stranica 6 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Komentari kvartalnih i ostalih financijskih izvješća

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: