DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 BEZ KULTURE-OPĆENITO

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimepet oľu 19, 2010 2:39 pm

Komentar bivšeg zapovjednika NATO-a šokirao je i neke članove Odbora za oružane snage Senata SAD-a pred kojim je svjedočio protiv prijedloga da se u oružanim snagama dopusti služenje homoseksualcima

- Jesu li vam nizozemski čelnici rekli da je to bilo zbog toga što su tamo bili homoseksualni vojnici? - pitao je senator umirovljenog generala. - Da. Oni su bili uključeni, kao dio problema - odgovorio je Sheehan, istaknuvši da mu je to rekao načelnik nizozemskog glavnog stožera.


Nečuveno;;;;;; uvijek smo mi sve krivi BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_pale
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimepet oľu 19, 2010 4:02 pm

hvala peder_webu vidi se da voli pingać kao i ja.............to mi je drago.......sad možemo on i ja u paru protiv Veke i Markoma...........i damo im pet poena fore

KRIZA U GRČKOJ


Grčka: Novi drakonski porezni zakon, na udaru i crkva


Autor/izvor: SB / H Grčka je predstavila novi drakonski porezni zakon u sklopu mjera kojima nastoji ublažiti proračunsku krizu koja je uzdrmala globalna tržišta. Novi zakon kojim se predviđa povećanje poreza za građane koji školuju svoju djecu u privatnim školama i vlasnike luksuznih automobila, jahti i kuća s bazenima, bit će predstavljen parlamentu 23. ožujka i stupit će na snagu čime bude usvojen.

Atena je prisiljena plaćati visoku cijenu kod prodaje obveznica zato što ulagači strahuju da bi golemi proračunski manjak mogao zemlju dovesti u situaciju da više ne može vraćati dugove.

Prema novom zakonu grčka vlada će također tražiti od moćne i imućne grčke pravoslavne crkve, čiji su svećenici članovi uprave najveće banke u zemlji, da daju svoj doprinos s obzirom na žrtve koje podnosi prosječan radnik. Grčka crkva, kao jedan od najvećih vlasnika najvrjednijih nekretnina u zemlji, do sada je uglavnom bila oslobođena plaćanja poreza, premda država snosi troškove plaća svećenika.
Novi zakon za crkvu predviđa plaćanje poreza po stopi od 20 posto na imovinu koja je u njezinu vlasništvu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimepet oľu 19, 2010 6:03 pm

Peder_Web je napisao/la:
Komentar bivšeg zapovjednika NATO-a šokirao je i neke članove Odbora za oružane snage Senata SAD-a pred kojim je svjedočio protiv prijedloga da se u oružanim snagama dopusti služenje homoseksualcima

- Jesu li vam nizozemski čelnici rekli da je to bilo zbog toga što su tamo bili homoseksualni vojnici? - pitao je senator umirovljenog generala. - Da. Oni su bili uključeni, kao dio problema - odgovorio je Sheehan, istaknuvši da mu je to rekao načelnik nizozemskog glavnog stožera.


Nečuveno;;;;;; uvijek smo mi sve krivi BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_pale

Kolega jeste li vi gej ili obična pederčina?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimepet oľu 19, 2010 6:08 pm

Korisnica Felga!
Paz'te na vaš rječnik! Nije vam ovo Posljovni tu nemate zaštitu i moš'te biti moderirani!
Pod režimom ste promatranja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimepet oľu 19, 2010 6:22 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Korisnica Felga!
Paz'te na vaš rječnik! Nije vam ovo Posljovni tu nemate zaštitu i moš'te biti moderirani!
Pod režimom ste promatranja.

Kolega debela krmčino pa lijepo Vam piše da se ova tema zove "bez kulture općenito"
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimepet oľu 19, 2010 6:26 pm

Korisnice Felga/Debeli Veko/T 1000.
Nije vam ovo prčija da koristite ulični jezik. Osim toga vaši multinickovi neće bit' više toljerirani.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimepet oľu 19, 2010 6:30 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Korisnice Felga/Debeli Veko/T 1000.
Nije vam ovo prčija da koristite ulični jezik. Osim toga vaši multinickovi neće bit' više toljerirani.

Na ulici ne razgovaram već samo mlatim
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimepet oľu 19, 2010 7:52 pm

Felga je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
Korisnice Felga/Debeli Veko/T 1000.
Nije vam ovo prčija da koristite ulični jezik. Osim toga vaši multinickovi neće bit' više toljerirani.

Na ulici ne razgovaram već samo mlatim


mir.....mir.......mir.......nitko nije kriv..........ava ava ava nitko nije krava. ono što želim reći? ne znam zapravo ali želim da kažem ako treba nekoga tuć, istucite mene ja sam na to navikao

jel tako Veks
ćao Veks
budi mi dobro BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_arrow
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimened oľu 21, 2010 10:06 pm

BESPUTICE PRAVOSUĐA


Kabelski koncesionari: Suci i vještaci u sukobu interesa jer ih plaća ZAMP

Autor/izvor: SEEbiz Predstavnici kabelskih koncesionara poslali su nam javno pismo u kojem prosvjeduju jer su saznali da su u sudskim procesima koje se spore sa ZAMP-om sudjelovali suci i sudski vještaci koji su članovi udruge koju financira ZAMP.

"Bi li hrvatski suci čije je privatne aktivnosti u udruzi ALAI Hrvatska sufinancirao HDS ZAMP trebali obavijestiti nadležno pravosudno tijelo o mogućem sukobu interesa u sudskim stvarima u kojima sudjeluje njihov sponzor, HDS ZAMP, kao jedna od stranaka u postupku?"

"Prije nešto više od mjesec dana naša se udruga (Udruga koncesionara kabelske televizije) koja je ujedno i članica Anti-ZAMP koalicije, obratila dopisom Državnom sudbenom vijeću, Vrhovnom sudu, Ustavnom sudu, Ministarstvu pravosuđa, Vladi RH te nekoliko nadležnih europskih organizacija u kojoj smo skrenuli pozornost na poraznu činjenicu koju smo nedavno saznali kako su u sudskim postupcima u kojima smo se sporili sa Hrvatskim društvom skladatelja za zaštitu muzičkih autorskih prava (HDS ZAMP) sudjelovali kao suci, vještaci, odvjetnici, stručnjaci, te čelnici nadležnih državnih organa članovi udruge koju (su)financira HDS ZAMP.
Riječ je o udruzi ALAI Hrvatska koja nije stručna pravnička udruga (u njoj sudjeluju i glazbenici, i režiseri, i druge osobe koje nisu pravničke struke). Ovu činjenicu, osim što je razvidna iz sadržaja Internet-stranice udruge, hrvatskim medijima osobno je potvrdio i glavni tajnik HDS ZAMP-a g. Tomislav Anton Šaban koji je također član navedene organizacije. Nažalost, činjenica da jedna od stranka u postupku – HDS ZAMP, (su)financira suce, vještake, odvjetnike, stručnjake, te čelnike nadležnih državnih organa koji „neovisno“ sudjeluju u sudskim postupcima protiv tog istog HDS ZAMP-a, nikoga u Hrvatskoj ne zanima.
S tim u svezi postavili smo nadležnim hrvatskim i europskih organima i organizacijama slijedeća pitanja:
1. Da li bi hrvatski suci čije je privatne aktivnosti u udruzi ALAI Hrvatska sufinancirao HDS ZAMP trebali obavijestiti nadležno pravosudno tijelo o mogućem sukobu interesa u sudskim stvarima u kojima sudjeluje njihov sponzor, HDS ZAMP, kao jedna od stranaka u postupku?
2. Jesu li čelnici nadležne državne službe koje je kroz ALAI Hrvatska čiji su članovi sufinancirao HDS ZAMP, bili obvezni obavijestiti viši državni organ o mogućem sukobu interesa kad su obavljali zakonom propisane poslove prema HDS ZAMP-u?
3. Ukoliko je HDS ZAMP po istoj osnovi sufinancirao i sve članove Vijeća stručnjaka za naknade na području autorskog i srodnih prava (jedini član Vijeća koji nije bio član ALAI Hrvatska je u međuvremenu umro), jesu li oni u sukobu interesa kada su donosili odluke koje na bilo koji način tangiraju HDS ZAMP?
4. Da li se može govoriti o sukobu interesa u slučaju da se hrvatski pravni stručnjaci iz oblasti autorskih prava koje je kroz ALAI Hrvatska sufinancirao HDS ZAMP, a pojavljuju kao „neovisni stručnjaci“ u postupcima u kojima je HDS ZAMP jedna od stana u postupku?
5. Ukoliko je takva praksa u Hrvatskoj uobičajena, da li je dozvoljena i u zemljama EU?
6. Odnosi li se mogućnost direktnog ili indirektnog sponzoriranja sudaca, državnih činovnika, neovisnih stručnjaka, odvjetnika i dr. i na druge djelatnosti u Republici Hrvatskoj?
Bilježimo se sa štovanjem,
Stanislav Magić,
Magic Telekom d.o.o.
Ladislav Medunić,
CATV-047 d.o.o."



ANTI ZAMP KOALICIJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEZ KULTURE-OPĆENITO Lol BEZ KULTURE-OPĆENITO Lol BEZ KULTURE-OPĆENITO Lol gdje da se učlanim, gdje????
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimepon oľu 22, 2010 1:14 am

Sve zampire treba u lonac, pa dodati krumpire i glogov kolac.

p.s.
S obzirom da je ovo dvostruka rima gore imam li pravo na naknadu od ZAMPA?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimepon oľu 22, 2010 4:37 pm

IVO PUKANIĆ gotovo svakodnevno je sms porukama vrlo zanimljivog sadržaja komunicirao s vlasnikom EPH Ninoslavom Pavićem, a vrlo često se javljao i Mladenu Bajiću kojeg je molio da mu pomogne dobiti američku vizu! Ova tvrdnja proizlazi iz transkripata sms komunikacije Ive Pukaniće s Bajićem i Pavićem koje je ekskluzivno objavio portal necenzurirano.com.
> Transkript sms komunikacije Ive Pukanića i Mladena Bajića
> Transkript sms komunikacije Ive Pukanića i Nine Pavića
Pukanićeve poruke Bajiću dokazuju da je Pukanić znao da mu je život u Hrvatskoj ugrožen zbog čega je od Bajića tražio pomoć da pobjegne u SAD. Ukoliko su transkripti autentični, to također znači da je Bajić znao da je Pukanić u opasnosti pa se onda postavlja pitanje zašto je ubijenom vlasniku Nacionala nedugo prije smrti ukinuto policijsko osiguranje.
Zanimljivo je da na većinu sms poruka Bajić uopće nije odgovarao Pukaniću, čak ni kad se radilo o paničnim pozivima u pomoć. No, zato je vrlo brzo reagirao kad mu je Pukanić samo par dana prije nego je ubijen, 20. listopada 2008. poslao poruku sljedećeg sadržaja: "Kad se vidimo? Važno je – slučaj Hodak".
Puno zanimljiviji su transkripti dopisivanja između Pukanića i Ninoslava Pavića, dvojice velikih novinskih izdavača koje su svi doživljavali kao oštru konkurenciju, a mnogi i kao neprijatelje. No, iz sms poruka koje su razmjenjivali, vidi se da je situacija upravo suprotna - Pavić i Pukanić su, čini se, bili bliski prijatelji.
Osim što u međusobnim porukama komentiraju stanje u hrvatskim medijima, spominju svoje veze s Ivom Sanaderom i Stjepanom Mesićem, Pukanić i Pavić su, čini se, dogovarali istovremeni rast cijena tiskovina EPH i NCL-a, a u jednom trenutku Pavić čitatelje čak naziva budalama i priznaje da časopisi poput Globusa i Nacionala objektivno ne vrijede više od osam kuna.


I onda da ga ja žalim..... BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 11:39 am

From Nino Pavic at May 19, 2008 15:57:
Zatvorilo me u bolnicu. Sranje. Poslao poruke

Send To Nino Pavic at May 19, 2008 16:02:
Pa kaj ti je da si u bolnici? Mogu te doći posjetiti? Gdje si?

From Nino Pavic at May 19, 2008 17:17:
Ma još sam u deep shit. Sepsa. Intenzivna. Nisam baš za posjete.

Send To Nino Pavic at May 19, 2008 17:19:
Ajde drži se i pobijedi to. Ako ti ja išta mogu pomoći tu sam 24 sata. Oprosti kaj sam te jebo s glupostima. Puki

From Nino Pavic at May 19, 2008 17:22:
Ma sve ok.

Send To Nino Pavic at May 29, 2008 8:08:
Nino, nadam se da ti je bolje. Htio sam te pitati – jel’ bi se mogli dogovoriti za cross oglašavanje između EPH i NCL? Sada bi mi trebale Sportske novosti za 90 minuta. A može i sve ostalo kaj vama odgovara. Razmisli pa mi javi. Dosta mi je hitno. Pozdrav, Puki

From Nino Pavic at May 29, 2008 12:47:
Provjerio sam. Moji kažu da su odbili sve aranžmane jer su prebukirani oglasima novina iz vlastite kuće. Čak i oni nemaju kompenzacije nego međusobno plaćaju, doduše s popustom. Recimo, Adriatica.net plaća 50 posto, a Globus JL-u 30 posto, a politika je da se u drugim novinama baš nikad ne objavljuju naši oglasi. Ak imaš neki prijedlog unutar toga ...

Send To Nino Pavic at May 29, 2008 12:56:
Imam prijedlog – promijenite politiku i počnimo s cross oglašavanjem. Bit će to i poruka prema van koja će obojici dobro doći. Imat ćemo manje troškove i neće nas ucjenjivati. Razmisli. Puki

Send To Nino Pavic at Jun 17, 2008 11:04:
Nino, pa koji je palac ovom Ackermannu? Po drugi puta se ide žaliti na rješenje o mojoj gradnji i predbacuje da on tri godine čeka na dozvolu a ja sam je dobio u mjesec dana. Dao je i Appeltu da objavi u JL da gradom kada mi je bilo najteže. Utječi na čovjeka jer ima toliko putra na glavi da ću se ja baviti njime. A radim sve 100 posto po zakonu, a on me vjeke. Hitno razgovaraj s njime jer on radi bunu među susjedima na Ribnjaku i žali se sada Ministarstvu.
„Pa nećeš valjda opet počet financirati one gramzljive idiote iz Ferala. Priča se da ćeš opet pristati na Ivin zahtjev.“

Send To Nino Pavic at Jun 21, 2008 13:42:
Pa nećeš valjda opet počet financirati one gramzljive idiote iz Ferala. Priča se da ćeš opet pristati na Ivin zahtjev.

From Nino Pavic at Jun 21, 2008 13:53:
Kaj god. To su nezahvalni luđaci. Pošteno, debeli nije o tome nikada zucnuo ni riječi, a kamoli da je imao neki zahtjev.

Send To Nino Pavic at Jun 21, 2008 14:05:
Od luđaka se treba što dalje maknuti. Ti ih, fala Bogu, imaš i ovako na izvoz, sad ti samo trebaju još ovi na glavi. Dobro je to za tvoj šećer! jesi razgovarao s bolesnikom Ackermannom?

Send To Nino Pavic at Jul 7, 2008 17:51:
Daj mi off the record reci koliko ti je Feral cca dužan za tiskanje i plaće kaj ste im u ovim godinama dali. Treba nam hitno za tekst jer je krava Heni napisala uvredljivo pismo.

From Nino Pavic at Jul 7, 2008 17:59:
5,4 mio. Pomagal sam im jer me molio Stipe a ne Ivo. Govna

Send To Nino Pavic at Jul 7, 2008 18:10:
Ok. Hvala. hodat ćemo govnima kevu.

Send To Nino Pavic at Jul 18, 2008 21:57:
Nino, sad ti je nakon Laptala prava prilika da potjeraš ova dva idiota – Čička i Pilaša. Uništit će ti novine. Za njima neće plakati niti jedan čitatelj a konkurencija ih sigurno neće uzeti. Javnost će to pohvaliti. Vrati Wrussa za GU. Moj prijateljski savjet.

Send To Nino Pavic at Jul 31, 2008 16:19:
Nino, ako se ide sa 7 kuna za dnevne novine, kaj s magazinima? Jel planiraš povećanje cijene? Ja sam za povećanje ako ti ideš.

From Nino Pavic at Jul 31, 2008 17:46:
Ej, odlučili smo Globus i Gloriju od slij.br. zavrtiti na 14 kn. Znam da će te to razgaliti. Mislio sam da su ti moji javili.

Send To Nino Pavic at Jul 31, 2008 17:51:
Ok. Idemo i mi na 14 kuna. Ali nemojte me hodati, da vi odustanete nakon što mi u ponedjeljak izađemo s novom cijenom. Nećeš hodati????

From Nino Pavic at Jul 31, 2008 18:04:
Ma nemoj me zajebavat. Naravno da ćemo odmah Globus staviti Na 10 kuna.

Send To Nino Pavic at Jul 31, 2008 18:05:
Ti si mali zloćko!!!

Send To Nino Pavic at Jul 31, 2008 18:09:
Ma ja bi na 15, ali objektivno, ti naši proizvodi vrijede 7-8 kuna pa me strah. Di da nađeš budale koji će to platiti

Send To Nino Pavic at Jul 31, 2008 18:11:
Ha, ha, ha ... Trebalo bi ovo tvoje zanimljivo razmišljanje objaviti u rubrici Gazeta u poznatom tjedniku Nacional!!!

From Nino Pavic at Jul 31, 2008 18:22:
vjeki se, budući da si ti poznato pohlepno đubre za svakakvim svinjarijama u novinama, ne bi me iznenadilo da to i štampaš. Ali molim naslov: Pavić: Nacional košta 14 kuna jer nema budale koja bi to platila 15. Divno objašnjenje za poskupljenje.

Send To Nino Pavic at Jul 31, 2008 18:26:
Ha, ha, ha ... Pa nisam ja glupi Pilaš da to štampam!!! Čujem da je Modrićka otišla kod Ježića. Ide i Lovrićka ... Uvaljaj mu još Pilaša, Čička, Buleta, Debeloga ... I počni normalno disati!

From Nino Pavic at Jul 31, 2008 18:39:
Nisam ja te sreće. Robi, siroti, još ne zna što ga čeka. Jutros je bio kod mene na kavi pa sam ga proglasio direktorom restrukturiranja EPH.

Send To Nino Pavic at Jul 31, 2008 18:42:
Al sam se smijal kad sam čuo za Robijeve planove. Naročito me razveselila vijest da ide i s tjednikom kome će Lovrićka biti glavna urednica. Ako želiš ja ću mu sugerirat koga da uzme. Ti mi daj samo popis bitanga kojih se želiš riješiti.

From Nino Pavic at Jul 31, 2008 18:49:
To će biti feralovsko sranje s kolumnom Ćiće Senjanovića na otvoru. Moj spisak je jednostavan: prvo, svi članovi HND, a nakon toga ostali. Ikratko, ako ih ode 250 do 300 ostaje mi dovoljno za sve novine.

Send To Nino Pavic at Jul 31, 2008 18:51:
Treba samo proturiti priču, koja je istinita, kako iza cijelog projekta pacifizacije Novog lista i pravljenja novog tjednika stoji naš frend Ivo! I Robi ide u palac.

Send To Nino Pavic at Jul 31, 2008 18:52:
Oprosti na tipfelerima. Nemam naočale.

From Nino Pavic at Jul 31, 2008 18:54:
Starost

From Nino Pavic at Jul 31, 2008 19:12:
Gle, ne bih se zakleo da je Debeli u toj stvari skroz nevin. Ali, Robi se može postavit na glavu: odmah će nasrnuti na Ivu i udarit veličat Milanovića.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 11:50 am

Na spomenutu spiku bi AZTN trebala nešto reći i pozvati se na antikartelizacijske zakone, ali, naravno, u usranoj našoj tako nešto nećemo doživjeti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:57 pm

Bravo Andro Bravo Mihovile.
Svaka čast ste istjerali malog lopužu i tatinog ratnog profitera

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/tedeschija-od-cibone-otjerali-nakic-i-knego!%3f,71753.html
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimesri oľu 24, 2010 10:01 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimesri oľu 24, 2010 10:09 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimesri oľu 24, 2010 10:45 am

T1000 je napisao/la:
http://www.vecernji.hr/biznis/place-privatnom-sektoru-4251-kn-a-drzavnim-poduzecima-5878-kn-clanak-115185

To je pravi put. Treba privatni sektor skroz riknut da bi ovi paraziti shvatili da više ne bu papice ni za njih
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimesri oľu 24, 2010 12:08 pm

NOVA VREMENA Nijemci gastarbajteri u Poljskoj


Tisuće Nijemaca traže zaposlenje u Poljskoj. Dosad je to bilo obrnuto, ali u ovo vrijeme krize, posljednjih godinu i po dana, njemačka ekonomija je suočena s teškim problemima i padom BDP-a, a poljska odolijeva recesiji i nastavlja rast...

Samo u Zapadnopomeranskom vojvodstvu, jednoj od 16 regija Poljske, prema službenim podacima, radi oko 2500 Nijemaca. Poznavatelji tamošnje situacije tvrde da ih je mnogo više, ali mnogi rade na crno.

Većina ovih, tzv. pendlera (živi u jednoj, radi u drugoj zemlji) radi u call-centrima koje su njemačke i druge strane tvrtke otvorile u Poljskoj jer su im tamo niži troškovi poslovanja, ali ih ima dosta i u građevinarstvu.

U njemačkom okrugu Uecker-Randow, nedaleko od poljskog Szczecina, nezaposlenost dostiže 20 posto. Vlasnik agencije za zapošljavanje u Szczecinu Artur Sebastian kazao je novinarima da Nijemci dobivaju plaću 35-40 posto nižu nego u Njemačkoj.

- Radnik s iskustvom može zaraditi oko tisuću eura, što nije baš neka plaća, ali bolje išta nego ništa. Uz to i doma nađu neki manji poslić, pa se onda s tim sastavi kraj s krajem - objašnjava Sebastian.

Desetljećima su stotine tisuća Poljaka dolazile i radile manje kvalificirane poslove, naročito u poljoprivredi i građevinarstvu, u Njemačkoj, Britaniji i drugim europskim zemljama, a sada je obrnuto.




Ma vidi ti tih luzera Švaba, idu kod Poljaka gastarbajtarit. BEZ KULTURE-OPĆENITO 915215
Samo je pitanje vremena kad će doći kod nas i u Bosnu kruha tražiti.
Kukulele, što učiniše od Njemačke.
BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460
Samo se sjetite njemačke marke BEZ KULTURE-OPĆENITO 93736
Suze mi navru na oči .
Što je to valuta bila BEZ KULTURE-OPĆENITO 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimesri oľu 24, 2010 12:52 pm

Fedya je napisao/la:
Samo se sjetite njemačke marke BEZ KULTURE-OPĆENITO 93736
Suze mi navru na oči .
Što je to valuta bila BEZ KULTURE-OPĆENITO 915215

Eh da to su bila vremena. BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimesri oľu 24, 2010 12:59 pm

ZAGREB - Bivši predsjednik Vlade Ivo Sanader i bivši potpredsjednik, njegov najbliži suradnik, Damir Polančec nakon odlaska iz Banskih dvora, daleko od očiju javnosti, počinju nove, poslovne karijere

Vlasnik i predsjednik Uprave zagrebačke tvrtke Geofoto Zvonko Biljecki prije nekoliko tjedana potpisao je poslovni ugovor s konzultantskom tvrtkom Alia d.o.o., koja je u vlasništvu Stevena Brkicha. Prema tom ugovoru, Brkich je za Geofoto trebao obavljati konzultantske poslove u inozemstvu, prije svega u SAD-u i Kanadi. Sam Biljecki potvrdio nam je to u telefonskom razgovoru u ponedjeljak popodne. No, već u utorak ujutro Biljecki nam je javio kako je tog jutra raskinuo poslovni ugovor s Brkichem.

“Ne želim surađivati s tvrtkom koja nije spremna transparentno predstaviti naš poslovni odnos. Ja ne želim tako raditi i zato sam otkazao ugovor koji ionako još nije konzumiran”, objasnio nam je Biljecki.

Što se dogodilo doslovno preko noći i zašto je Brkich odjednom postao nepoželjan poslovni partner Geofota? Steven Brkich bivši je savjetnik bivšeg premijera Ive Sanadera. Kao dijete hrvatskih iseljenika u Amarici, u Hrvatsku je došao 2004. i uz preporuku tadašnjeg ministra vanjskih poslova Miomira Žužula, zaposlio se najprije u Ministarstvu vanjskih poslova. Već 2005. postaje stručni suradnik u Uredu premijera Sanadera i to ostaje sve dok nije imenovan za njegova savjetnika za vanjsku politiku (u ožujku 2008.). Posao u Vladi napustio je u ljeto prošle godine pošto je otišao i Sanader...

Bivši potpredsjednik Vlade Damir Polančec mogao bi postati zastupnik talijanskoga investicijskog fonda Fines za Hrvatsku i tako propalu političku karijeru zamijeniti biznisom. Prema našim informacijama, ovih dana intenzivno pregovara s potencijalnim partnerima iz Italije. Talijanski fond Fines već je prisutan u Srbiji gdje ima investicijski fond Fia invest koji je preuzeo nekoliko tamošnjih kompanija, među ostalima i Atako, kompaniju koja se bavi uvozom i distribucijom plina. U sklopu Fia Grupe je i Fia Energy, koja, gle čuda, sjedištew u Hrvatskoj ima baš u Koprivnici.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimečet tra 01, 2010 8:31 pm

Je li bilo primjereno da predsjednik Ivo Josipović dan uoči svjedočenja u slučaju Kamioni protiv bivšeg ministra obrane Berislava Rončevića primi svjedoka generala bojnika Jozu Miličevića? Miličević je, kao svojedobni v. d. glavnog inspektora HV-a, podnio izvještaj o nabavi vojnih kamiona u kojem je teretio Rončevića. U utorak je trebao o tome svjedočiti, a u ponedjeljak ga je primio Josipović.
Razgovarali o MORH-u
– Ima li što normalnije nego da general bude primljen kod svoga vrhovnog zapovjednika. Jedina tema našeg razgovora bila je položaj generala Miličevića u Oružanim snagama. Niti jednom riječju nismo razgovarali o slučaju vojnih kamiona, niti o svjedočenju general-bojnika. Nadam se da nitko nije ni pomislio da bih ja na bilo koji način mogao ili želio utjecati na postupak i na svjedoka. Meni je kao pravniku najvažnije da postupak bude proveden lege artis i da se donese valjana presuda, bila ona osuđujuća ili oslobađajuća. Važna je kvaliteta postupka – izjavio je predsjednik Josipović za Večernji list.
Predsjednik države ne vidi ništa sporno u tajmingu razgovora, dan uoči generalova svjedočenja, a kako doznajemo, hitnost prijma bila je uvjetovana kratkim boravkom generala Miličevića u Zagrebu.
No tajming je, kada je riječ o nekim zainteresiranim stranama, ipak bitan. O čemu god da su Josipović i Miličević razgovarali, jasno je da se od trenutka kada je informacija o njihovu susretu izašla u javnost otvorio prostor za sumnje.
Vidi se to i po reakcijama optuženog Rončevića, koji je uvjeren da je sve dio političke igre, to prije što je istog dana na Pantovčaku bio i saborski zastupnik SDP-a Nenad Stazić, koji se kao predsjednik saborskog povjerenstva za istragu o slučaju Kamioni s Miličevićem sreo 24. i 24. veljače te 18. ožujka i 3. travnja prošle godine.
– Ne vidim što bi bilo sporno u našim susretima. Generala Miličevića nisam znao prije cijelog slučaja, a kada je to došlo na dnevni red, nisam se s njim htio sastajati tajno, nego sam ga pozvao u Sabor.
Stazić sreo generala
Rončević se uzrujao zbog toga, ali nema razloga jer je Miličević na povjerenstvu govorio o svom izvještaju, dakle o situaciji otprije pet godina. A u ponedjeljak sam se s njim sreo u Uredu. Nismo tamo bili zajedno – kaže Stazić.

Analitičar Žarko Puhovski smatra da predsjedniku ovaj gaf nije trebao.
– Nekome tko je profesor na Pravnom fakultetu ovakvo se ponašanje može i te kako prigovoriti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:00 am

Nije mi jasno čemu ova strka oko objave Registra branitelja????
Moj tata nije bijo nigdje i boli ga klinac za budale koje su bile. Ko im kriv što su budale.
Ja sam jako ponosan na svog tatu, kako je samo bio pametan što se skrivao sa mamom u podrumu.Ja sam isti otac
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimesri tra 07, 2010 12:18 pm

DJ Čuljko je napisao/la:
Nije mi jasno čemu ova strka oko objave Registra branitelja????
Moj tata nije bijo nigdje i boli ga klinac za budale koje su bile. Ko im kriv što su budale.
Ja sam jako ponosan na svog tatu, kako je samo bio pametan što se skrivao sa mamom u podrumu.Ja sam isti otac



Ja se zalažem da se prije Registra branitelja, objavi Registar partizana, kojih ima 42.000 a koji dobivaju vrlo viskoe partizanske mirovine za sudjelovanje u ratu prije 65 godina.
A nisu se borili za Državu Hrvatsku nego za usranu Jugoslaviju.

Pa mislim u kojem ratu su oni sudjelovali? Pred 70 godina???
Pa koliko su imali godina?
Dvije?
Tri?
Pet?
Osam?
Deset??

Strašno!!!!!! BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimened tra 11, 2010 10:33 pm

[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitimened tra 11, 2010 11:12 pm

Normalno da nije suvišan, to je sve banda ( reko bi ranko.brbljek ) to bi ja rođo sve šmajserom tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO 644460


a ne da mi tu otimaju djeci iz usta da bi se bandu namirilo BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





BEZ KULTURE-OPĆENITO Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BEZ KULTURE-OPĆENITO
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: