DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 BEZ KULTURE-OPĆENITO

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimesri kol 25, 2010 3:07 pm



a čuj.......

kurcoglavi, zar te nisu naši izručili u Srbiju sa Sretkom lol! lol!
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimesri kol 25, 2010 3:23 pm

Suzuky je napisao/la:


a čuj.......

kurcoglavi, zar te nisu naši izručili u Srbiju sa Sretkom lol! lol!



Ne mogu ga izručiti u Srbiju kad je Kosovo sad zasebna republika Basketball BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimesri kol 25, 2010 3:27 pm

Čitam tamo na onom PrD forumu neke forumaše kako cendraju jer je ugašena Sfera. Tako je to kad su potjerali s foruma mene i braću. Dok smo mi tamo pisali sve je išlo ap. Sad ne pišemo, pa Sfera ode u prošlost. Isto će se dogoditi i s PrD-om BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 644460
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimesri kol 25, 2010 4:16 pm

Lemming1 je napisao/la:
Čitam tamo na onom PrD forumu neke forumaše kako cendraju jer je ugašena Sfera. Tako je to kad su potjerali s foruma mene i braću. Dok smo mi tamo pisali sve je išlo ap. Sad ne pišemo, pa Sfera ode u prošlost. Isto će se dogoditi i s PrD-om BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 644460



Neka, neka. Forum PD a je balončina kao i nekretnine. Vrijeme je da se ispuše BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimesri kol 25, 2010 7:54 pm



. GDJE SAM?
Naslovnica» Vijesti» Crna kronika» Spektakularna akcija policije: Uhićeni kamatari sa zagrebačkog područja?
Jutarnji Facebook Jutarnji Twitter Mobile Jutarnji PALI U CENTRU VARAŽDINA

Spektakularna akcija policije: Uhićeni kamatari sa zagrebačkog područja?.
Trenutak kada su kamatari uhićeni u Varaždinu
Cropix
Autor: Luka Špac

.
Trenutak kada su kamatari i njihov vođa-Kurcoglavi uhićeni u Varaždinu
Cropix
Autor: Luka Špac

SPEKTAKULARNO

gle izgleda da je kurcoglavi napokon dolijao u VŽ
http://www.jutarnji.hr/varazdin--u-spektakularnoj-akciji-policija-u-centru-grada-uhitila-dvojicu-kamatara/880700/

bravo za Policiju bravo za Pravnu državu

napomena - kurcoglavi je ovaj u zelenkastoj majici što ljubi asfalt BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 210589



[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimesri kol 25, 2010 8:21 pm

Suzuky je napisao/la:


. GDJE SAM?
Naslovnica» Vijesti» Crna kronika» Spektakularna akcija policije: Uhićeni kamatari sa zagrebačkog područja?
Jutarnji Facebook Jutarnji Twitter Mobile Jutarnji PALI U CENTRU VARAŽDINA

Spektakularna akcija policije: Uhićeni kamatari sa zagrebačkog područja?.
Trenutak kada su kamatari uhićeni u Varaždinu
Cropix
Autor: Luka Špac

.
Trenutak kada su kamatari i njihov vođa-Kurcoglavi uhićeni u Varaždinu
Cropix
Autor: Luka Špac

SPEKTAKULARNO

gle izgleda da je kurcoglavi napokon dolijao u VŽ
http://www.jutarnji.hr/varazdin--u-spektakularnoj-akciji-policija-u-centru-grada-uhitila-dvojicu-kamatara/880700/

bravo za Policiju bravo za Pravnu državu

napomena - kurcoglavi je ovaj u zelenkastoj majici što ljubi asfalt BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 210589


A taman sam pomislil da bu mi došel u Begeš pa da se skupa mazimo i đuskamo na splavima na Dunavu BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 803904
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimepet kol 27, 2010 12:50 pm






kakva super atmosfera jucer na dinamu.............kako smo samo zavijali .........ko seoske đukele kad se pare..........i bolje da bbb ne dolaze, bilo je fantasticno...
A kad se saznalo da hajduk zabio gol, svi pljeskali........pogotovo neka ne dolazi onaj idiot Plavi-on i njegova bratija BBB više nisu dobrodošli na stadion Dinama

[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimepet kol 27, 2010 1:46 pm

biber je napisao/la:





kakva super atmosfera jucer na dinamu.............kako smo samo zavijali .........ko seoske đukele kad se pare..........i bolje da bbb ne dolaze, bilo je fantasticno...
A kad se saznalo da hajduk zabio gol, svi pljeskali........pogotovo neka ne dolazi onaj idiot Plavi-on i njegova bratija BBB više nisu dobrodošli na stadion Dinama


Auuu koje sranje! A ja mislio da su konačno normalni ljudi krenuli dolaziti na tekme a kad vidim ono... BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimepet kol 27, 2010 1:48 pm

Burzovni Hračak je napisao/la:
biber je napisao/la:





kakva super atmosfera jucer na dinamu.............kako smo samo zavijali .........ko seoske đukele kad se pare..........i bolje da bbb ne dolaze, bilo je fantasticno...
A kad se saznalo da hajduk zabio gol, svi pljeskali........pogotovo neka ne dolazi onaj idiot Plavi-on i njegova bratija BBB više nisu dobrodošli na stadion Dinama


Auuu koje sranje! A ja mislio da su konačno normalni ljudi krenuli dolaziti na tekme a kad vidim ono... BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 644460


joj maleni kad te ja uvatim.............ej znaš kud ću ti nagurati tu louis vouiton torbicu BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 107789
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimepet kol 27, 2010 1:50 pm

biber je napisao/la:


joj maleni kad te ja uvatm.............ej znaš kud ću ti nagurati tu louis vouiton torbicu

Vaše modno neznanje je epskih proporcija. Naime, Louis Vuitton torbice nose samo žene i pederi. Ja nosim samo Gucci i Valentino. Dajte se malo obrazujte. Nije vrag da Vam je vrhunac modnog obrazovanja nedjeljom na Hreliću BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimepet kol 27, 2010 1:51 pm

Burzovni Hračak je napisao/la:
biber je napisao/la:


joj maleni kad te ja uvatm.............ej znaš kud ću ti nagurati tu louis vouiton torbicu

Vaše modno neznanje je epskih proporcija. Naime, Louis Vuitton torbice nose samo žene i pederi. Ja nosim samo Gucci i Valentino. Dajte se malo obrazujte. Nije vrag da Vam je vrhunac modnog obrazovanja nedjeljom na Hreliću BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 210589


daj da se nađemo uživo BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 107789
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimepet kol 27, 2010 1:51 pm

biber je napisao/la:
Burzovni Hračak je napisao/la:
biber je napisao/la:


joj maleni kad te ja uvatm.............ej znaš kud ću ti nagurati tu louis vouiton torbicu

Vaše modno neznanje je epskih proporcija. Naime, Louis Vuitton torbice nose samo žene i pederi. Ja nosim samo Gucci i Valentino. Dajte se malo obrazujte. Nije vrag da Vam je vrhunac modnog obrazovanja nedjeljom na Hreliću BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 210589


daj da se nađemo uživo BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 107789

Neću. Vonjaš
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimepet kol 27, 2010 1:52 pm

Burzovni Hračak je napisao/la:
biber je napisao/la:
Burzovni Hračak je napisao/la:
biber je napisao/la:


joj maleni kad te ja uvatm.............ej znaš kud ću ti nagurati tu louis vouiton torbicu

Vaše modno neznanje je epskih proporcija. Naime, Louis Vuitton torbice nose samo žene i pederi. Ja nosim samo Gucci i Valentino. Dajte se malo obrazujte. Nije vrag da Vam je vrhunac modnog obrazovanja nedjeljom na Hreliću BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 210589


daj da se nađemo uživo BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 107789

Neću. Vonjaš

ne brini kad te ja olovim nećeš više imati problema
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimened kol 29, 2010 10:23 am

Fedya je napisao/la:
Lemming1 je napisao/la:
Čitam tamo na onom PrD forumu neke forumaše kako cendraju jer je ugašena Sfera. Tako je to kad su potjerali s foruma mene i braću. Dok smo mi tamo pisali sve je išlo ap. Sad ne pišemo, pa Sfera ode u prošlost. Isto će se dogoditi i s PrD-om BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 644460



Neka, neka. Forum PD a je balončina kao i nekretnine. Vrijeme je da se ispuše BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 61590


PD forum je najbolji forum koji postoji zato što tamo pišu samo retardirane budale i lažovi.........

Ne ja nisam retardiran BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 861717
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimečet ruj 09, 2010 12:44 pm

Što ste se ušutili ko pičkice, golubići moji najdraži?
Evo mene u San Pederu, Kalifornija, moje omiljeno mjesto za rekreaciju.
Sve puno uspomena, kao kad smo Delux i ja bacali latice ruža u jacuzzi i prali jedan drugome leđa, predivno je to bilo.
A tek u San Franciscu po barovima. Sjećam se kad smo nas dvoje (Delux i ja) ušli u bar gdje je sve bilo puno lijepih muškaraca i onda nakon nekoliko margarita si je Delux razbio čašu na glavi a ja sam se uzbudio.
Onda je došlo par momaka u crnim odijelima pa su mu razbili pičku na glavi i izbacili ga van.
Ma romantika prava,


Pozdravlja vas vaš Gubi, sad me zovu Maggie jer kažu da sam ko Thatcherica kad stavim periku

I nemojte pušiti na burzi, pušite karu svojemu drugaru BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 59507
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitimečet ruj 09, 2010 1:18 pm

GOVERNOR je napisao/la:


I nemojte pušiti na burzi, pušite karu svojemu drugaru BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 59507




Ja bi pušio karu svojemu drugaru da već ne pušim na burzi......... BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 89846


BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 760983
[Vrh] Go down
Sponsored content





BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BEZ KULTURE-OPĆENITO
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: