DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 BEZ KULTURE-OPĆENITO

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimepon svi 24, 2010 11:31 pm

Govnar11 je napisao/la:
GOVERNOR je napisao/la:
Zgodan forum ste složili, nema baš puno znanja ali ono što mi se najviše sviđa na vašem forumu je slogan "Ide to up,up". To mi je super kad ide up,up.

Pozdrav iz sunčane Kalifornije,

vaš Gubi


O čem ti pričaš seljo??? BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_evil


Ide to još doljeeeeeee BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 668678



Kolega, vi opasno sličite mom retardiranom mlađem bratu.

Pozdrav iz sunčane Kalifornije
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimepon svi 24, 2010 11:33 pm

GOVERNOR je napisao/la:
Govnar11 je napisao/la:
GOVERNOR je napisao/la:
Zgodan forum ste složili, nema baš puno znanja ali ono što mi se najviše sviđa na vašem forumu je slogan "Ide to up,up". To mi je super kad ide up,up.

Pozdrav iz sunčane Kalifornije,

vaš Gubi


O čem ti pričaš seljo??? BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_evil


Ide to još doljeeeeeee BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 668678



Kolega, vi opasno sličite mom retardiranom mlađem bratu.

Pozdrav iz sunčane Kalifornije

A ti meni sličiš na jednu moju bitch BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 210589 barem bi tako reko po guzici i dlakama BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 936643
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimečet svi 27, 2010 12:46 pm

[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimepet svi 28, 2010 6:37 pm

90 milijuna kuna od Vodatela uložili u dionice i nekretnine 2008. godine




Nakon što su Vodatel, svoju prvu zajedničku tvrtku, prije više od dvije godine prodali Metronetu za 80 milijuna kuna, Sebastian Popović, Darko Budor i Dean Janaček nastavili su zajedno investirati – u dionice i fondove te nekretnine. No, zbog krize neke su nekretninske projekte morali odgoditi.
"No, ulazak na tržište nekretnina u vrijeme kada je prodaja zbog krize gotovo zaustavljena nije donio planiranu zaradu.Na to gledam kao na projekt koji će nam se isplatiti tek na nekim
sljedećim projektima
. U našem slučaju, kada smo krenuli s tim projektom, već je bilo jasno da je kriza pred vratima, no nismo htjeli potpuno stati na kočnicu”, kaže Sebastian Popović.
Nakon prodaje Vodatela u dionice i fondove poslovni su partneri uložili više od 30 milijuna kuna. "




hahahahahahahahahahahahahahahahahaha BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 861717



Ne znam da li je Bakić bio njima inspiracija ili oni Bakiću ali jedno im je zajedničko.
Zarađene milijune su upucali u dionice i nekretnine na vrhu balončine kao zadnje luzerčine i ostali bez gaća.
To su naši milijoneri, to je prototip ljudi koji zarade velike novce do 35 godine, a onda dođu do saznanja da je ustvari bolje uložiti novce koje imaju u nešto što uvijek raste, kao npr. dionice i nekretnine, i od toga mogu lijepo živjeti cijeli život a ne raditi ko konji do 60-te. BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 61590 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 61590 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 61590
Ovo nije slučajno,ovo je generacija koja je gledala film Wall Street i doma imaju Max tv sa CNBC-jem i oni sve znaju o dionicama i vidjeli su kod Cramera ljude koji žive samo od investiranja.
Rekao sam puno puta da je najvažnija stvar na burzi naći levata.
Pa gdje ćeš većih od ovih BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 915215
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimesub lip 05, 2010 11:19 pm

EKSKLUZIVNE FOTOGRAFIJE BIBERA, GOVERNORA I GERONIMA IZ HERCEG NOVOG GDJE SU PROGLAŠENI POČASNIM ČLANOVIMA RONILAČKOG KLUBA " ĐE RONIMO" !!!!!


BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 X2p3mh
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimened lip 06, 2010 1:13 am

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Mcajk4
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 10:38 am

druže švercovani bibiću?

jes dočekao Kromanov odbijanac BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 210589 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 210589

jesi BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 6:28 pm

Suzuky je napisao/la:
druže švercovani bibiću?

jes dočekao Kromanov odbijanac BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 210589 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 210589

jesi BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 61590

Croman je jedino fulao smijer odbijanca. Ništa drugo BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 10:34 pm

Ja imam i jedno i drugo, pa što sada?
Čovjek uvijek traži više.

Premda mi se onaj plus od 151 % ove godine dobrano istopio zadnjih dva tjedna.
Ali zato me ženski rod voli, i to mi je drago, skoro koliko i uspjeh na burzi.
Ja sam uvijek bio pravi gospodin, ali konkretan i inovativan, istina pomalo lud na svoju stranu.
Dok su drugi ko klinci šlatali cure, ja sam ih branio dajem samo jedan primjer.

Sa ženama treba biti dobar, budi prema njima onakav, kakav želiš da one budu prema tebi.


Nemoj ih tući pa neće ni one tebe kuhinjskim nožem BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 915215
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimečet lip 10, 2010 12:31 pm

Felga je napisao/la:
Suzuky je napisao/la:
druže švercovani bibiću?

jes dočekao Kromanov odbijanac BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 210589 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 210589

jesi BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 61590

Croman je jedino fulao smijer odbijanca. Ništa drugo BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 644460

Ivek daj molim te nemoj me ignorirati, pa svi pametni iz Dream teama su me odjebali ko zadnju budalu. Jedino si mi ti odgovarao i bas smo si fino pricali. Uvlačio sam ti se u vjeko di sam stigao a sad me odjebavas BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 915215
Jos me jedino Knox podrzava i priča samnom ali to je zato šta mu svercujem ronhil.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimečet lip 10, 2010 2:30 pm

ponavljam molbu.

nemoj me ignorirati ivek
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimečet lip 10, 2010 2:57 pm

biber je napisao/la:
ponavljam molbu.

nemoj me ignorirati ivek


Ajde Biberu lezi na kauč i ispričaj nam tko te pederiso dok si bio mali......... BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 210589

Vidim da si mnogo iztraumatiziran lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimesub lip 12, 2010 2:08 pm

[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimeuto lip 15, 2010 10:12 am

Jučer sam intenzivno radio na lijevom guznom mišiću.

Rezultati su vidljivi.

Ulažite u znanje jer znanje je moć.


Pozdrav iz sunčane Kalifornije
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimeuto lip 15, 2010 12:56 pm

GOVERNOR je napisao/la:
Jučer sam intenzivno radio na lijevom guznom mišiću.

Rezultati su vidljivi.

Ulažite u znanje jer znanje je moć.


Pozdrav iz sunčane Kalifornije

dođi k meni ......ja ću ti badava izmasirati oba mišića BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimeuto lip 15, 2010 1:46 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
GOVERNOR je napisao/la:
Jučer sam intenzivno radio na lijevom guznom mišiću.

Rezultati su vidljivi.

Ulažite u znanje jer znanje je moć.


Pozdrav iz sunčane Kalifornije

dođi k meni ......ja ću ti badava izmasirati oba mišića BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 210589

Valjkom za asfaltiranje?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimeuto lip 15, 2010 3:45 pm

pozdrav iz remetincca BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 408221 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 408221
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimened lip 20, 2010 11:58 pm

za sve "troprstice" poput mene- Živeli!

https://www.youtube.com/wa...ux14k&feature=related
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimepon lip 21, 2010 9:34 am

biber je napisao/la:
pozdrav iz remetincca BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 408221 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 408221


a gle............Byby

i remetinecc je za ljude ( poput tebe ) BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimepon lip 28, 2010 2:13 pm

Gledam i ne vjerujem kako su ljudi glupi.

Ne znaju izračunati vlastiti portfelj.
Evo moj primjer.
2007. godine sam imao 500.000 kuna onda sam izgubio 90% tijekom 2008. godine.
2009. godine sam zaradio 300%sad sam u minusu, toliko da mi fali 350.000 kuna da bi bio na svom a ne na Feđinom BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimepon lip 28, 2010 2:15 pm

Srdjan7 je napisao/la:
Gledam i ne vjerujem kako su ljudi glupi.

Ne znaju izračunati vlastiti portfelj.
Evo moj primjer.
2007. godine sam imao 500.000 kuna onda sam izgubio 90% tijekom 2008. godine.
2009. godine sam zaradio 300%sad sam u minusu, toliko da mi fali 350.000 kuna da bi bio na svom a ne na Feđinom BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 61590


bravo LJUDINO!!..............spasio nas je INSAJD INFO na LEDU BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 408221 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 408221
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimeuto lip 29, 2010 7:06 pm

Domobrani, dobermani, wolfovi, rotvajleri, motorne pile

nemojte se živcirati..
znate i sami da ja stalno lažem ovima na poslovnom, klinac sam ja zaradio kad se kod nas ne može zaraditi na padu.........
a da znam da lažem, e to znam odlično!!!i to mi moderator tolerira, čak me i potiče da sve više lažem BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 419731

zato svi skupa

živce na tregere i



UŽIVAJTE U MOJIM MINUSIMA BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 99244 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 99244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 3:24 pm

ej decki... nisam nestao evo tu se javljam (na onom forumu sutim jer me Split dobro naguzio kako sam fulao dno za 20 %).

Ma tamo onim kretenima neću ništa pisati, posebice nakon sta sam tesko popusio kupujuci Podr i jnaf... ljepo me je švercovana ekipa iz DT naguzila a onaj Ivek tek... ja kupio na 2500 jer je Ivek reko da će i on uljetit tada a on ništa.

E moj svercovani Ivek lijepo si me BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 6:36 pm

Bez brige Biberčiću ako se onaj Splićo pojavi na ovom forumu bit će odmah isključen. Neće on meni pisati ovakve postove na našem jedinom i najboljem forumu - Investitoru!

split009jr je napisao/la:
Eto bilo je odbijanje do 64,7kn i nije dugo trajalo. Cijena ide ispod 60kn iako je teško odrediti dokle.
50kn djeluje snažnija potpora. Kolega Delux, pa cijena je 20% ispod vašeg dna.
Šta se događa? Čemu Vaše obmanjivanje nacije???
Bolje rečeno nemate pojma!

vjeki ga, tamo ne smijem ga tako brisati i izbacivati previše sam ljudi izbacio i previše je ljudi prestalo posati zbog mog debelog neznanja i zaštite koju sam ti pružao. Čak su se i Austrijanci već pomalo počeli propitivati za mene i tebe .
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitimesub srp 10, 2010 10:31 am

Debeli Veko je napisao/la:
Bez brige Biberčiću ako se onaj Splićo pojavi na ovom forumu bit će odmah isključen. Neće on meni pisati ovakve postove na našem jedinom i najboljem forumu - Investitoru!

split009jr je napisao/la:
Eto bilo je odbijanje do 64,7kn i nije dugo trajalo. Cijena ide ispod 60kn iako je teško odrediti dokle.
50kn djeluje snažnija potpora. Kolega Delux, pa cijena je 20% ispod vašeg dna.
Šta se događa? Čemu Vaše obmanjivanje nacije???
Bolje rečeno nemate pojma!

vjeki ga, tamo ne smijem ga tako brisati i izbacivati previše sam ljudi izbacio i previše je ljudi prestalo posati zbog mog debelog neznanja i zaštite koju sam ti pružao. Čak su se i Austrijanci već pomalo počeli propitivati za mene i tebe .

i Uskok se raspituje za vas dvojicu lopova.........
zanima ih zašto brišete postove koji vam ne odgovaraju BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 644460
RBA vas čeka za upis u prvu godinu studija BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 419731
[Vrh] Go down
Sponsored content





BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BEZ KULTURE-OPĆENITO
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: