DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 BEZ KULTURE-OPĆENITO

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 3:52 pm

http://danas.net.hr/novac/page/2010/04/12/0447006.html?pos=n1

Krading i dalje ide u 6. brzini. Najbolje mi je pojašnjenje kako su vojnici to tražili "zbog specifičnih nutritivnih i organoleptičkih svojstava". Mislim da 99,99% vojnika nema blage veze što ti izrazi uopće znače.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 5:07 pm

Bas malo citam po temama i koji je gust kad dodjes na određenu temu a nema više nekvalitetnih i spam postova...
Zadnjih 2-3 tjedna je stvarno gušt pisati i citati ovaj forum...
Vratila se kvaliteta, mozda sada kad je mnogo toga ocisceno ili odustalo od drukanja, pocnu se vracati i PRAVI PELIKANI ovog foruma poput GERONIMA...

Ipak najbitnije je da je su postovi dobili na kvaliteti,a da za zajebanciju ljudi pišu ili na bez cenzure ili pod ležerno

BRAVO BRAVO BRAVO za Investitor!!!!!!!!!!! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 8:41 pm

da......jos da se i geronimo vrati.....dok je on bio na poslovnom sve je isko prema gore i bilo ok
evo naso sam zakaj u zadnje vreme ne pise ali ce valda i to uskoro rijesiti i to pozitivno i onda nam ne gine UP UP UP UP jer se poznavajuci njega vraca sa brutalnim kapitalom
evo cak sam naso i link
http://www.jutarnji.hr/ge...tiv-baracka-obame/287605/
pofuk
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:06 pm

Ovaj forum po avatarima sve više sliči na ZOO BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 49381
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 9:47 pm

DJ Čuljko je napisao/la:
Nije mi jasno čemu ova strka oko objave Registra branitelja????
Moj tata nije bijo nigdje i boli ga klinac za budale koje su bile. Ko im kriv što su budale.
Ja sam jako ponosan na svog tatu, kako je samo bio pametan što se skrivao sa mamom u podrumu.Ja sam isti otac


Dečec ti si meni od nekud poznat?

Je si ti puštao 50centa prošle godine na Jarunu BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_scratch
Ono kad je bio vatromet i kad su skoro zapalili gradsko poglavarstvo BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Fresse
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 10:00 am

[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 10:44 am

FIJASKO NA POMOLU
Ništa od prodaje: Zepter opet odustao, DIV traži odgodu


RIJEKA – "Pet dana prije isteka roka za dostavu ponuda za kupnju brodogradilišta, direktor Zepterove tvrtke u Hrvatskoj Blaž Buble izjavio je kako najvjerojatnije ni ovog puta neće izaći s ponudom za brodogradilište »Kraljevicu«.

Bez obzira što je Vlada kroz značajno povećanje naknade za isknjiženo pomorsko dobro nastojala umanjiti dubioze škverova, Buble ističe kako se svejedno i dalje iziskuje ogroman novac kojeg budući kupac mora uložiti. U Zepter Internationalu odnosno njihovoj splitskoj tvrtki »Propela« još uvijek čekaju na završnu financijsku bilancu »Kraljevice« za 2009., a Buble još jednom podsjeća i na problem viška radnika što je još jedan otegotni kamen i nepopularna okolnost s kojim bi se trebao suočiti novi vlasnik.

Iz samoborske tvornice vijčane robe i jednog od većih dobavljača brodogradilišta, DIV-a, od HFP-a i službeno su u ponedjeljak zatražili produljenje roka za dostavu ponuda za dva tjedna. DIV je, podsjetimo, vrlo ambiciozno otkupio ponudbenu dokumentaciju za čak četiri brodogradilišta – Uljanik, »3. maj«, Brodotrogir i Brodosplit. Član Uprave DIV-a Darko Pappo kazao je da su u međuvremenu suzili krug na jedno odnosno najviše dva brodogradilišta, ali koja to točno nije želio reći. Ako rok ostane 19. travanj, Pappo kaže da će i u tom slučaju dati ponudu za jedan škver. Najvjerojatnije time žele dobiti mandat za daljnje razgovore s obzirom na to da bi im, priznaje Pappo, dodatnih dva tjedna dosta značilo za poboljšanje ponude. Pappo tvrdi kako imaju potencijalne partnere, suinvestitore, uglavnom fondovskog tipa iz zemlje i inozemstva.

Šibenski poduzetnik i vlasnik tamošnjeg NCP-a Goran Prgin, koji je otkupio dokumentaciju za splitsko Brodogradilište specijalnih objekata, kaže da neće izaći s ponudom za ovaj škver iz razloga što su to brodogradilište imali u planu za realizaciju jednog većeg posla koji im se, barem kako tvrdi vlasnik NCP-a, smiješi. Međutim, taj ugovor još uvijek nije potpisan, pa Prgin ocjenjuje prerizičnim kupovati BSO prije nego taj posao bude parafiran.

Iz krugova bliskih splitskom trgovcu nekretninama Slobodanu Ljubičiću doznajemo kako će njegova tvrtka More Trogir, po svemu sudeći, opet dati ponudu za trogirski škver. Što će biti od austrijske metalurške kompanije A-tec i njegove eventualne ponude za »3. maj« nismo uspjeli doznati, osim neslužbene informacije da je baš u utorak njihov riječki opunomoćenik bio u »3. maju«. Međutim, sam vlasnik ili drugi vodeći ljudi tog metalurškog konzorcija za cijelo se ovo vrijeme drugog natječaja nisu pojavili u riječkom škveru. O ruskoj tvrtki AnRussTranss u »3. maju« i dalje nema ni traga ni glasa."



Ako ovo potpuno propadne sa brodogradilištima, a hoće, to bi mogao biti jedan lijepi potop sveukupne ekonomije kad se ovih 10 000 nađe na burzi a banke aktiviraju jamstva titanic

REŽI I BJEŽI IZ HRVATSKE !!!! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimesri tra 14, 2010 10:54 am

To je nebitno.

Bitno je tko je objavio Registar branitelja. To je jedino bitno! 


KAKO doznaje Radio Mrežnica u tijeku je pretres stana Karlovčanina E.F,. djelatnika Ministarstva obrane u karlovačkom Uredu za obranu, a vezano za istragu oko objave Registra branitelja.

E.F. tijekom rata bio je vrlo bitna karika na području Grada Karlovca te je odlikovan više puta.

Pretres njegovog stana započeo je u ranim jutarnjim satima.

Glasnogovornica karlovačke policije rekla je da ne može davati izjave vezane uz taj slučaj te nas uputila na Krunoslava Borovca. "Policija radi obradu u suradnji s vojnom policijom", rekao nam je Borovec ne želeći ni potvrditi ni demantirati informacije karlovačkih portala te nas uputio na MORH.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimečet svi 13, 2010 5:03 pm

pogledajte kako izgleda bivši alkoholičar kojem je alkohol popio i ono malo mozga šta ga je imao, i to samo zato što je razbijo čaše na glavi BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 210589


http://www.poslovni.hr/User/UserDetail.aspx?UserID=39633
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimečet svi 13, 2010 7:58 pm

[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimečet svi 13, 2010 8:16 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
pogledajte kako izgleda bivši alkoholičar kojem je alkohol popio i ono malo mozga šta ga je imao, i to samo zato što je razbijo čaše na glavi BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 210589


http://www.poslovni.hr/User/UserDetail.aspx?UserID=39633

joj daj svercovani pa ja sam razbijao čaše na glavu i prije nego sta sam ostao bez mozga. Znas tamo u Konjščinjskoj gdje ja zivim to je uvreda imat imalo mozga stoga čim malo porastemo nama odstrane i to malo mozga sta imamo. Lobotomija rules BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimepet svi 14, 2010 12:32 pm

Biberčiću deluksiću se vidimo danas?

bit će nam lijepo na Knežiji. Ako ne odem u Rijeku.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimepet svi 14, 2010 12:45 pm

Debeli Veko je napisao/la:
Biberčiću deluksiću se vidimo danas?

bit će nam lijepo na Knežiji. Ako ne odem u Rijeku.




Mogu li i ja doć sa Nikicom........ehehehehehe
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimepet svi 14, 2010 12:50 pm

KaraTeSaky je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
Biberčiću deluksiću se vidimo danas?

bit će nam lijepo na Knežiji. Ako ne odem u Rijeku.




Mogu li i ja doć sa Nikicom........ehehehehehe

Ma naravno da možeš. Netko mora i račun podmiriti BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimepet svi 14, 2010 12:51 pm

Felga je napisao/la:
KaraTeSaky je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
Biberčiću deluksiću se vidimo danas?

bit će nam lijepo na Knežiji. Ako ne odem u Rijeku.




Mogu li i ja doć sa Nikicom........ehehehehehe

Ma naravno da možeš. Netko mora i račun podmiriti BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 210589
e jegiba ja mislio da me zovete zato što sam visok lijep i plav
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 11:10 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 4:04 pm

vodavoda je napisao/la:
http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/the-guardian-sarkozy-urlajuci-merkelici-prijetio-izlaskom-iz-eurozone,77953.html

A onda je Merkelica dala zapovijed da se zagrijavaju motori na 10 Leopard2 tenkova uz zlokobni osmijeh i pogled Sarkozyu pa se ovaj smirio BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 210589. Usput mu je rekla da ode na www.google.com i upiše u traženi pojam french military victories i da klikne I'm feeling lucky. Navodno je Sarkozy pocrvenio uz glupavi smiješak na licu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 9:50 pm

Dećki pita me Febo za Metalicu. Ma seljak jedan, nasilnik. Kažem ja njemu


Ja ti to ne slušam..

Idem na Davida Guettu..odostraga BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 61590
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 10:07 pm

ja ne idem više nigdje ali doma slušam svašta...od Tome Zdravkovića do Sex Pistolsa, ovisno o raspoloženju.

ako me ko živcira podjelim par šamara i da vidiš mira i reda.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimesri svi 19, 2010 1:06 pm

Felga je napisao/la:
KaraTeSaky je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
Biberčiću deluksiću se vidimo danas?

bit će nam lijepo na Knežiji. Ako ne odem u Rijeku.




Mogu li i ja doć sa Nikicom........ehehehehehe

Ma naravno da možeš. Netko mora i račun podmiriti BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 210589


Ivek
Daj nam objasnio kako to kao netko tko je radio poslove za hrvatsku politiku( tako si napisao na moj novac, mozda si lagao , mozda ne), u avataru ima Sretena Jocića
Loš ti je pokušaj izvlaćenja da si to ti, jer smo našli sliku joce amsterdama na internetu koju ti koristiš u profilu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimesri svi 19, 2010 1:06 pm

biber je napisao/la:



Ivek
Daj nam objasnio kako to kao netko tko je radio poslove za hrvatsku politiku( tako si napisao na moj novac, mozda si lagao , mozda ne), u avataru ima Sretena Jocića
Loš ti je pokušaj izvlaćenja da si to ti, jer smo našli sliku joce amsterdama na internetu koju ti koristiš u profilu...

tek tolko da post ne padne u zaborav
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimesri svi 19, 2010 1:12 pm

biber je napisao/la:
Felga je napisao/la:
KaraTeSaky je napisao/la:
Debeli Veko je napisao/la:
Biberčiću deluksiću se vidimo danas?

bit će nam lijepo na Knežiji. Ako ne odem u Rijeku.




Mogu li i ja doć sa Nikicom........ehehehehehe

Ma naravno da možeš. Netko mora i račun podmiriti BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 210589


Ivek
Daj nam objasnio kako to kao netko tko je radio poslove za hrvatsku politiku( tako si napisao na moj novac, mozda si lagao , mozda ne), u avataru ima Sretena Jocića
Loš ti je pokušaj izvlaćenja da si to ti, jer smo našli sliku joce amsterdama na internetu koju ti koristiš u profilu...

Kolega biber, ne znam zašto mene quotate a obraćate se iveku. Jel' to od brlje ili Vam se nešto pobrljkalo?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimečet svi 20, 2010 1:51 pm

biber je napisao/la:
biber je napisao/la:



Ivek
Daj nam objasnio kako to kao netko tko je radio poslove za hrvatsku politiku( tako si napisao na moj novac, mozda si lagao , mozda ne), u avataru ima Sretena Jocića
Loš ti je pokušaj izvlaćenja da si to ti, jer smo našli sliku joce amsterdama na internetu koju ti koristiš u profilu...

tek tolko da post ne padne u zaborav
Bibi
Daj nam objasnio kako to kao netko tko je radio poslove za hrvatsku mafiju ( tako si napisao na moj novac, mozda si lagao , mozda ne), u avataru ima Jovana Stojisavljevića - Budalu
i nemoj se izvlaćiti da to nisi ti, jer smo našli sliku na internetu koju ti koristiš u profilu...

Priznaj da ti imponiraju takvi tipovi, da bi i ti volio da si frajer pred kojimsvi klimaju glavom i ok, necemo te više prozivati
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimepet svi 21, 2010 10:15 am

Nisam ja, švercovanog mi suzukija!


nego, nejdem na Damodarana...

uhhh na vrijeme sam ga otkazao BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 65255

Ma ionako vjeke ne bi shvatio o cem on priča tamo.
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitimepet svi 21, 2010 2:12 pm

Hrvatskoj prijete socijalni nemiri?


Autor/izvor: SEEbiz / DW
ZAGREB
- Pet najvećih sindikata odlučilo je izlaći iz Gospodarsko-socijalnog
vijeća te hitno sazvati II. svesindikalni sabora. Vlade u tome vidi
taštini pojedinih sindikalnih lidera i ignoriranje gospodarske
realnosti.
Je li Hrvatska pred velikim socijalnim nemirima? Odluka najvećih
sindikalnih središnjica da dogovore zajedničku strategiju prema Vladi i
poslodavcima kao da je uvod u to."




Izgleda da su kolega Vilim Ribič, kolegica Spomenka De Luks i kolega ČŽŠ iz Plavog orkestra ponukani nevjerovatnim gubicima na ZSE odlučili izraziti svoje neoduševljenje BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 210589
[Vrh] Go down
Sponsored content





BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BEZ KULTURE-OPĆENITO
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: