DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin
VAŽNA OBAVIJEST !!! U cilju unaprijeđenja foruma i unaprijeđenje poslovanja kroz uvođenje novih proizvoda i instrumenata uvodimo instrument psovanja na forumu za sve naše pretplatnike. Izrazite svoje osjećaje prema drugima i postanite bolji investitor !!!Ekskluzivno !!! Forum Investitor je u posjedu tehničkih targeta najpoznatijeg tehničkog analitičara kolege za Crobex i neke od dionica sa zagrebačke burze. CROBEX 1100 HT-R-A 155 ATPL-R-A 240 LEDO-R-A 900 DIOK-R-A 0 TISK-R-A 78 DLKV-R-A 75 ULPL-R-A 160 ADPL-R-A 9 LKPC-R-A 340 Pratite promjene iz sata u sat ! Ostanite prisebni. Uključite radio ili TV prijemnik. Isključite aparate na struju i plin, zatvorite vodu. Upotrijebite specijalna ili priručna zaštitna sredstva, pancirke, šljemove, boce s kisikom. Zapamtite: Opasnost traje sve dok se ne oglasi ZVUČNI SIGNAL ZA PRESTANAK OPASNOSTI ili dok nadležne službe ne daju nove targete !

 

 BEZ KULTURE-OPĆENITO

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimepon srp 19, 2010 3:58 pm

Dečki i cure, javljam se sa godišnjeg i mogu vam reći da je super. Pogled na preplanula muška tijela uvijek djeluje tako inspirativno. Namazao sam se najnovijom Ambre Solaire kremom za sunčanje i sad sjajim ko pesja jajca. Ponio sam i svoju bačvu znanja da imam gdje spavati.
Čini mi se da sam vidio kako ivano7 skuplja flaše u parku kod Konzuma u Makarskoj ali nisam 100% siguran. Možda je to ipak bio inverter. A ko će ga znati.

Pozdravlja vas vaš Gubi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimečet srp 22, 2010 10:43 am

GOVERNOR je napisao/la:
Dečki i cure, javljam se sa godišnjeg i mogu vam reći da je super. Pogled na preplanula muška tijela uvijek djeluje tako inspirativno. Namazao sam se najnovijom Ambre Solaire kremom za sunčanje i sad sjajim ko pesja jajca. Ponio sam i svoju bačvu znanja da imam gdje spavati.
Čini mi se da sam vidio kako ivano7 skuplja flaše u parku kod Konzuma u Makarskoj ali nisam 100% siguran. Možda je to ipak bio inverter. A ko će ga znati.

Pozdravlja vas vaš Gubi

Prebrutalan post...... BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 210589


Pozdrav iz Viadukta BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Lol sa linije Pelješac-Kopno BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 419731
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimepet srp 23, 2010 10:08 am

Ajde baš da probam taj novi instrument psovanja koji su uveli na forumu.
Jebem vam mater u pičku pedersku,šupčine jedne.
Gle super radi !! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_cheers
Svaka čast Upravi i Nadzornom odboru foruma Investitor na svim naporima koje ulažu u konstantno unaprijeđenje ovog foruma. FANT-FANT-FANTASTIČNO !!! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979

Keep up the good work !!! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimepet srp 23, 2010 4:21 pm

Fedya je napisao/la:
Ajde baš da probam taj novi instrument psovanja koji su uveli na forumu.
Jebem vam mater u pičku pedersku,šupčine jedne.
Gle super radi !! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_cheers
Svaka čast Upravi i Nadzornom odboru foruma Investitor na svim naporima koje ulažu u konstantno unaprijeđenje ovog foruma. FANT-FANT-FANTASTIČNO !!! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979

Keep up the good work !!! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 65255

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 1:12 pm

Felga je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
Ajde baš da probam taj novi instrument psovanja koji su uveli na forumu.
Jebem vam mater u pičku pedersku,šupčine jedne.
Gle super radi !! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_cheers
Svaka čast Upravi i Nadzornom odboru foruma Investitor na svim naporima koje ulažu u konstantno unaprijeđenje ovog foruma. FANT-FANT-FANTASTIČNO !!! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979

Keep up the good work !!! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 65255

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717

Nemoj se ljutiti al bilo bi krajnje vrijeme da se pocnes ozbiljno lijeciti, ima danas ustanova koje ce ti pomoci a navodno jamce i diskreciju..
Kako to moze biti fant-fant-fantasticno?

Stvarno si ili poremecen ili niskointeligentan..

i, sta ti to znači keep up the good work?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 7:46 pm

biber je napisao/la:
Felga je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
Ajde baš da probam taj novi instrument psovanja koji su uveli na forumu.
Jebem vam mater u pičku pedersku,šupčine jedne.
Gle super radi !! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_cheers
Svaka čast Upravi i Nadzornom odboru foruma Investitor na svim naporima koje ulažu u konstantno unaprijeđenje ovog foruma. FANT-FANT-FANTASTIČNO !!! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979

Keep up the good work !!! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 65255

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717

Nemoj se ljutiti al bilo bi krajnje vrijeme da se pocnes ozbiljno lijeciti, ima danas ustanova koje ce ti pomoci a navodno jamce i diskreciju..
Kako to moze biti fant-fant-fantasticno?

Stvarno si ili poremecen ili niskointeligentan..

i, sta ti to znači keep up the good work?


a gle Biby ......
ja bi ti to preveo, ali znaš i sam da ti je doktor zabranio da se preopterećuješ BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 419731
[Vrh] Go down
Fedya

Fedya


Broj postova : 205
Registration date : 19.03.2010

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimesri kol 04, 2010 2:24 pm

biber je napisao/la:
Felga je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
Ajde baš da probam taj novi instrument psovanja koji su uveli na forumu.
Jebem vam mater u pičku pedersku,šupčine jedne.
Gle super radi !! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_cheers
Svaka čast Upravi i Nadzornom odboru foruma Investitor na svim naporima koje ulažu u konstantno unaprijeđenje ovog foruma. FANT-FANT-FANTASTIČNO !!! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979

Keep up the good work !!! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 65255

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717

Nemoj se ljutiti al bilo bi krajnje vrijeme da se pocnes ozbiljno lijeciti, ima danas ustanova koje ce ti pomoci a navodno jamce i diskreciju..
Kako to moze biti fant-fant-fantasticno?

Stvarno si ili poremecen ili niskointeligentan..

i, sta ti to znači keep up the good work?



Znaš kaj Bibi?
Idi ti lijepo u tri pičke materine BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimesri kol 04, 2010 2:47 pm

Fedya je napisao/la:
biber je napisao/la:
Felga je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
Ajde baš da probam taj novi instrument psovanja koji su uveli na forumu.
Jebem vam mater u pičku pedersku,šupčine jedne.
Gle super radi !! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_cheers
Svaka čast Upravi i Nadzornom odboru foruma Investitor na svim naporima koje ulažu u konstantno unaprijeđenje ovog foruma. FANT-FANT-FANTASTIČNO !!! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 393979

Keep up the good work !!! BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 65255

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717

Nemoj se ljutiti al bilo bi krajnje vrijeme da se pocnes ozbiljno lijeciti, ima danas ustanova koje ce ti pomoci a navodno jamce i diskreciju..
Kako to moze biti fant-fant-fantasticno?

Stvarno si ili poremecen ili niskointeligentan..

i, sta ti to znači keep up the good work?



Znaš kaj Bibi?
Idi ti lijepo u tri pičke materine BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 861717

To bih baš volio vidjeti...... BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimesri kol 04, 2010 2:54 pm

Fedya je napisao/la:
[

Kolega Fedja/lanica/BigBoss/Ententinis/Suzuky/Kucilo/Sakai/Vodavoda

Ja vam uistinu nisam kriv za vase povijesne gubitke koji su kako čujem veći i od mojih na Ljedu. A radi se o milijunima.

Zato nemojte siriti nervozu i ulažite u znanje.

LP
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimesri kol 04, 2010 3:37 pm

biber je napisao/la:
Fedya je napisao/la:
[

Kolega Fedja/lanica/BigBoss/Ententinis/Suzuky/Kucilo/Sakai/Vodavoda

Ja vam uistinu nisam kriv za vase povijesne gubitke koji su kako čujem veći i od mojih na Ljedu. A radi se o milijunima.

Zato nemojte siriti nervozu i ulažite u znanje.

LP

Slušaj stari sve je to u redu, samo nemrem skužit zakaj pišeš pod pseudonimom FINANCSAVJETNIK?? BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 419731 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 419731 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 419731 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 419731 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 419731


Gledam te Feđo
Gledam
Gledam
Gledam
BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 589758
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimesri kol 04, 2010 3:38 pm

I ne kupuj zlato to ti je navlakuša BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 644460 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 644460
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimesri kol 11, 2010 3:31 pm

Byby opet luduje po Srbiji i Kosmetu BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 252891 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 644460
Za Srđanom organi još tragaju BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Lol


RAZBOJNICI 33-godišnji Aleksandar Knežević-Krele i 19-godišnji Aleksandar Marinković iz Vrčina i treći sudionik za kojim se još traga u ponedjeljak su opljačkali i brutalno pretukli djelatnicu u ćevabdžinici "M miting" u Beogradu.

Istragom je utvrđeno da je u zločinu sudjelovao i Marinkovićev brat. Policija mu je na tragu i, kako pišu Novosti, očekuje se njegovo skoro uhićenje.

Dvojicu uhvaćenih je saslušao i istražni sudac i odredio im pritvor do 30 dana, a oba mladića su od ranije poznata policiji po sitnim krađama.
Sve zbog 550 kuna i mobitela

Stanje 56-godišnje Stoje Suzić u utorak je bilo stabilno. Njoj su liječnici odmah dijagnosticirali potres mozga, slomljeni nos i prijelom vilice. Jaki udarci su joj izbili i nekoliko zuba. Sve to zbog 8.000 dinara (oko 550 kuna) i mobitela.

Iako sva krvava i dezorijentirana od udaraca, djelatnica je uspjela izaći iz ćevabdžinice. Sjela je na stepenice i rukama pokušala zaustaviti neki od automobila koji su prolazili Ulicom Mite Ružića. Ubrzo su stala dvojica mladića, koja su i pozvala policiju.

Na mjesto pljačke stigao je sin vlasnice ćevabdžinice Nikica Nikolić i policajcima odmah pokazao snimku sigurnosnih kamera na kojima se vidi napad. Organizirana je potjera i mladi razbojnici su uhićeni već nakon 10 minuta, pišu beogradske Novosti.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimepet kol 13, 2010 3:54 pm

Suzuky je napisao/la:
Byby opet luduje po Srbiji i Kosmetu BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 252891 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 644460
Za Srđanom organi još tragaju BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Lol


RAZBOJNICI 33-godišnji Aleksandar Knežević-Krele i 19-godišnji Aleksandar Marinković iz Vrčina i treći sudionik za kojim se još traga u ponedjeljak su opljačkali i brutalno pretukli djelatnicu u ćevabdžinici "M miting" u Beogradu.

Istragom je utvrđeno da je u zločinu sudjelovao i Marinkovićev brat. Policija mu je na tragu i, kako pišu Novosti, očekuje se njegovo skoro uhićenje.

Dvojicu uhvaćenih je saslušao i istražni sudac i odredio im pritvor do 30 dana, a oba mladića su od ranije poznata policiji po sitnim krađama.
Sve zbog 550 kuna i mobitela

Stanje 56-godišnje Stoje Suzić u utorak je bilo stabilno. Njoj su liječnici odmah dijagnosticirali potres mozga, slomljeni nos i prijelom vilice. Jaki udarci su joj izbili i nekoliko zuba. Sve to zbog 8.000 dinara (oko 550 kuna) i mobitela.

Iako sva krvava i dezorijentirana od udaraca, djelatnica je uspjela izaći iz ćevabdžinice. Sjela je na stepenice i rukama pokušala zaustaviti neki od automobila koji su prolazili Ulicom Mite Ružića. Ubrzo su stala dvojica mladića, koja su i pozvala policiju.

Na mjesto pljačke stigao je sin vlasnice ćevabdžinice Nikica Nikolić i policajcima odmah pokazao snimku sigurnosnih kamera na kojima se vidi napad. Organizirana je potjera i mladi razbojnici su uhićeni već nakon 10 minuta, pišu beogradske Novosti.



za koga vi mene smatrate?
Mene policija ne može uhvatiti jer uvijek misle da sam nosio masku....
Ja možda jesam glup ali sam zato ružan BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 65255
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimepet kol 13, 2010 5:14 pm

Joj Byby .............imaš pravo

bojim se da sam precijenio tvoju glupost BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 252891 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 252891 nisi ti tako glup kao što izgledaš


samo se praviš BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 210589
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimepon kol 16, 2010 7:16 pm

Ma pogledajte vi to

kolega Plavi se podijelio na dvije struje BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 252891 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 252891





BBB Trešnjevka: Treba podržati bojkot s nadom da će Zdravko Mamić što prije napustiti Dinamo

"Ovom prilikom željeli bismo objaviti demanti tekstu da se navijači sa Trešnjevke ne slažu s bojkotom utakmica. Aktivni navijači koji idu na sve domaće i gostujuće utakmice voljenog nam kluba smatraju da treba podržati bojkot i složiti se sa svim stavovima Udruge navijača Dinama, s nadom da će Zdravko Mamić što prije napustiti Nk Dinamo", stoji u demantiju koji su nam poslali trešnjevački Boysi, koji imaju potpuno oprečne stavove od navijača s Trešnjevke, koji se pak s njima ne žele poistovjećivati.
Navijači Dinama s Trešnjevke: Nije vrijeme za napuštanje i bojkot najdražeg kluba
"Ovim putem želimo obavijestiti cjelokupnu javnost, a posebno navijače Dinama, da se ne slažemo sa zahtjevima Udruge iz Zagreba ili bilo kojih drugih udruga koje sebe nazivaju navijačima NK Dinama. Posebno se ne slažemo s bojkotom utakmica najdražeg nam kluba, zato što smo mi navijači koji nikada pa ni onda kada bi naš najdraži klub bio posljednji narednih sto godina ne bi željeli propustiti utakmicu svetoga kluba.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimeuto kol 17, 2010 9:33 pm


Joj jedva čekam da se vratim s tromjesečnog godišnjeg da odmah krenem u štrajk obespravljenih prosvjetara

BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 589758 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 589758

Oni će meni braniti da pušim švercovani Ronhill, mamu im jacinu BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 61590

mjesto da uzmu Sanaderupederu biberovskom BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 93736
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimesri kol 18, 2010 11:00 pm

Suzuky

Pusti sanaderčića milog, nije on kriv, krive su gljive

Nazalost, to ti je surova stvarnost velike vecine politicara u tom dalmatinskom lijepom gradu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimečet kol 19, 2010 3:03 pm

biber je napisao/la:
Suzuky

Pusti sanaderčića milog, nije on kriv, krive su gljive

Nazalost, to ti je surova stvarnost velike vecine politicara u tom dalmatinskom lijepom gradu.




Slušaj kad smo već kod gljiva, tvoja glava me podsjeća na blagvu BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 210589

A i IQ vam je tu negdje lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimečet kol 19, 2010 4:51 pm

a evo zašto se drugar delux slabo javlja BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 210589


uvatio ga kraljevski piton (iz spota) oko pimpeka pa se vodi teška borba lol! piton protiv pitona




http://www.jutarnji.hr/policija-u-bihacu-privela--krajiskog-ramba--nedzada-klicica/879069/

[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimesub kol 21, 2010 8:21 pm

jeff je napisao/la:

za amere je rat posao a u iranu posla za njih nema i još vrlo lako mogu izgubiti Izrael, jedinog saveznika koji održava napetost na blistoku.
Svima njima tamo je pun k. Izraela i njihovih sranja i vrlo lako bi se mogla stvoriti kritična masa država koji će se sa iranom uključiti da riješe problem jednom za svagda a onda su ameri definitivno
bye iz toga dijela svijeta

Jedan izrael moze sjebat 300 milijuna arapa jer je vojno miljama iznad njih...
Iran bi u ratu protiv izraela imao sanse kao mlada prvu noć da ostane nevina .
Tako i moji ljubljeni srbi su mogi čuda radit na Kosovo republjik.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimesub kol 21, 2010 8:23 pm

biber je napisao/la:

Iran bi u ratu protiv izraela imao sanse kao mlada prvu noć da ostane nevina .

Ako ćemo suditi po tebi i tvojim ljubavnim uspjesima Iran je već pobijedio u ratu protiv Izraela lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimened kol 22, 2010 10:59 am

a gle

dobiti ćeš ti svoje kad se pravi Vidra vrati s godišnjeg BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 210589


vrati nick BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 419731
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimened kol 22, 2010 3:08 pm

Bok miceki.

Evo mene sa plaže, osunčao sam desni guzni mišić te je sad potpuno ujednačen sa lijevim u nijansi.

Super je bilo na Zrću, sve puno zgodnih frajera, bio sam dobra investicija, dosta njih je ulagalo u mene.

Malo sam trgovao na NYSE preko Ipoda a onda sam nazvao frenda iz Unisex grupe preko Iphona.

Nadam se da ste ulagali u znanje, prvenstveno Fedya i Vidra , oni su dosta bili zaostajali u gradivu.

Pozdravljam Aliena i Sakaia kao i ostale polaznike Škole za forumaše sa posebnim potrebama.

Ulažite i samo ulažite, ako ne u sebe onda u druge.

Pozdrav iz sunčane Kalifornije od vašeg Gubija i braceka

Kiss,kiss
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimepon kol 23, 2010 2:22 pm

GOVERNOR je napisao/la:
Bok miceki.

Evo mene sa plaže, osunčao sam desni guzni mišić te je sad potpuno ujednačen sa lijevim u nijansi.

Super je bilo na Zrću, sve puno zgodnih frajera, bio sam dobra investicija, dosta njih je ulagalo u mene.

Malo sam trgovao na NYSE preko Ipoda a onda sam nazvao frenda iz Unisex grupe preko Iphona.

Nadam se da ste ulagali u znanje, prvenstveno Fedya i Vidra , oni su dosta bili zaostajali u gradivu.

Pozdravljam Aliena i Sakaia kao i ostale polaznike Škole za forumaše sa posebnim potrebama.

Ulažite i samo ulažite, ako ne u sebe onda u druge.

Pozdrav iz sunčane Kalifornije od vašeg Gubija i braceka

Kiss,kiss


Dođi k meni da ti ga dasa metne BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 59507
[Vrh] Go down
Gost
Gost




BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitimepon kol 23, 2010 2:24 pm



Ujedno pohvaljujem druga Gubavog za najnoviju inicijaciju


cheers


BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 936643 BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 936643

POREZ NA BANKE
Vilim Ribić: Banke nas gule, moramo ih oporezivati
Autor/izvor: Marina Šunjerga, marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB - "Znali smo da je pohlepa loša po moral, a sada znamo da je pogubna po gospodarstvo", počeo je obraćanje javnosti, Vilim Ribić u ime Matice sindikata Hrvatske, podržavajući inicijativu uvođenja poreza na aktivu banaka, a koristeći riječi T.D.Roosevelta iz vremena Velike krize 30-tih godina 20.stoljeća.

Drži da je Vlada u dilemi treba li uzeti radu ili kapitalu, inozemnim bankama ili domaćem gospodarstvu pa postavlja pitanje čija je država Hrvatska.
[Vrh] Go down
Sponsored content





BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: BEZ KULTURE-OPĆENITO   BEZ KULTURE-OPĆENITO - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BEZ KULTURE-OPĆENITO
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DIONICE,LOTO I OSTALE IGRE NA SREĆU :: BURZA :: DIONICE-
Forum(o)Bir: